24 آوریل 2024 - 08:12
پیش بینی هوا در 2 روز آینده:

احتمال بارش باران در ارتفاعات تهران

14 ژوئیه 2015 - 14:30 dsfr.ir/lg8z4

امروز در استان های ساحلی دریای خزر، سیستان و بلوچستان، کرمان، هرمزگان، فارس و زاگرس مرکزی بارندگی رخ خواهد داد. همچنین بارش باران در ارتفاعات تهران دور از انتظار نیست.

براساس تحلیل آخرین اطلاعات و نقشه های هواشناسی در 2 روز آینده در استان های ساحلی دریای خزر و در بعد از ظهر و اوایل شب در برخی نقاط شمال غرب، بخش های از استان های سیستان و بلوچستان، کرمان، هرمزگان، فارس و زاگرس مرکزی افزایش ابر و بارش باران گاهی رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود.

شدت بارش در روز دوشنبه در استان گیلان بوده و دریای خزر در 2 روز آینده مواج است. روز چهارشنبه نیز بارش های پراکنده و خفیف در ارتفاعات البرز و زاگرس مرکزی پیش بینی می شود.

همچنین در 3 روز آینده در شرق و جنوب شرق به ویژه در منطقه زابل وزش باد همراه با گرد و خاک رخ خواهد داد. آسمان تهران امروز نیمه ابری است و ارتفاعات این استان شاهد رشد ابر با احتمال بارش پراکنده و گاهی وزش باد خواهد بود. همچنین دمای استان تهران امروز به 39 درجه سانتیگراد می رسد.

امروز اهواز با دمای 44 درجه سانتیگراد گرم ترین مرکز استان کشور و شهرکرد با دمای 10 درجه سانتیگراد خنک ترین مرکز استان کشور است.

« دنیای سفر » این نوشته را از « جام جم آنلاین » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.
1