شکایت انجمن دفاتر مسافرتی درباره مصوبه تشکل های گردشگری

26 نوامبر 2016 - 11:30 dsfr.ir/775uz

شکایت انجمن دفاتر مسافرتی درباره مصوبه تشکل های گردشگری
tlfi.ir
لوگوی انجمن صنفی دفاتر مسافرت هوایی و جهانگردی ایران

انجمن صنفی دفاتر مسافرت هوایی و جهانگردی ایران در نامه ای اعلام کرد که شکایتی در دیوان عدالت اداری مطرح کرده است.

در این نامه که در روز سوم آذر ماه نوشته شده رئیس این انجمن نوشته است رئیس سابق میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در آخرین شب حضور در دفتر خود به جهت تسریع در به اتمام رساندن امور به جا مانده و با پیگیری از سوی افرادی، مبادرت به امضای ابلاغیه ای برای به اجرا در آوردن ماده 25 مصوبه ای کرده که مورد اختلاف تشکل های ملی کشور با آن سازمان بوده است.

این در حالی است که این ابلاغیه برخلاف اظهارات ایشان در آخرین جلسه مذاکره در دفتر خودش است. در پاسخ به سوالات مکرر روسای انجمن های صنفی و دفاتر خدمات مسافرتی ضمن اعلام مخالفت انجمن ایران با هر گونه مداخله دولت در امور مربوط به بخش خصوصی به اطلاع همه دفاتر خدمات مسافرتی می رساند نسبت به مجموعه ایرادات مصوبه شماره ۷۵۷۹۱/۵۱۰۰۱ شکایتی در دیوان عدالت اداری مطرح شده و منتظر پاسخ هیات عمومی دیوان هستیم و آن را عینا به اطلاع خواهیم رساند.

پیش از این بارها روسای تشکل های گردشگری و انجمن دفاتر خدمات مسافرتی با رئیس سازمان میراث فرهنگی و معاون گردشگری درباره مصوبه مربوط به ایجاد یک تشکل واحد در حوزه گردشگری جلساتی برگزار کرده و مسئولان دولتی قول همکاری و جلب نظر آنها را داده بودند.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
5 + 0 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1