12 نوامبر 2019 - 09:02

جزییات تصادف قطارها در سمنان / آمار کشته ها 30 تا 40 نفر

25 نوامبر 2016 - 12:00 dsfr.ir/8o3hx

جزییات تصادف قطارها در سمنان / آمار کشته ها 30 تا 40 نفر
fotoya.ir
تصادف قطارها در سمنان

صبح جمعه برخورد دو قطار در هفت خوان شاهرود، 35 کشته و 80 مصدوم بر جای گذاشت.

معاون امداد و نجات هلال احمر استان سمنان با اشاره به سانحه برخورد دو قطار در بین سمنان و دامغان، گفت: بر اساس مشاهدات، تعداد مجروحان حادثه 100 نفر و تعداد جان باختگان تا 40 نفر برآورد می شود.

علی یحیایی در گفت و گو با ایرنا افزود: ابعاد این حادثه وسیع بود و تعداد مجروحان نیاز به رسیدگی پزشکی حدود 100 نفر و جان باختگان بین 30 تا 40 نفر پیش بینی می شود.

وی با اشاره به مهار کامل آتش تعدادی از واگن های قطارهای تصادفی در این سانحه در حدود ساعت 12 و 20 دقیقه امروز، گفت: تعدادی از جان باختگان این حادثه که در آتش سوخته اند از این پس مشخص می شوند و بیان تعداد دقیق جان باختگان در حال حاضر میسر نیست.

وی با اشاره به ادامه انتقال مجروحان از طریق آمبولانس به بیمارستان ولایت دامغان، گفت: انتقال مجروحان شدید این حادثه از طریق بالگرد هلال احمر و بالگرد اورژانس شاهرود، به بیمارستان کوثر سمنان انجام شد.

یحیایی با اشاره به درمان و امدادرسانی سرپایی به حدود 30 نفر از مجروحان حادثه برخورد دو قطار توسط امدادگران هلال احمر گفت: امدادرسانی هوایی به این حادثه اکنون با آخرین پرواز بالگرد و انتقال مجروحان به بیمارستان کوثر سمنان پایان یافت.

وی گفت: بالگرد هلال احمر ابتدا در محل سانحه دو قطار فرود آمد و به دلیل اینکه مجروحان به ایستگاه اَمروان انتقال یافته بودند، بالگرد تعدادی مجروح را از این ایستگاه به سمنان انتقال داد.

معاون هلال احمر استان سمنان گفت: هفت تیم امدادی از شهرستان های سمنان و دامغان با هفت دستگاه آمبولانس، یک بالگرد و 24 امدادگر به حادثه دیدگان برخورد دو قطار در دامغان امدادرسانی کردند.

برخورد قطار مشهد-سمنان با قطار تبریز-مشهد در ساعت 8 صبح امروز در محدود ایستگاه هفتخوان در بین شهرستان های سمنان و دامغان رخ داد.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
3 + 2 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1