24 فوریه 2020 - 13:55

تمهیدات ویژه فرانسه برای جذب گردشگران آسیایی

23 نوامبر 2016 - 10:00 dsfr.ir/n63nr

تمهیدات ویژه فرانسه برای جذب گردشگران آسیایی
rfi.fr
استقرار گشت های امنیتی در حوالی برج ایفل

دولت فرانسه با افزایش تدابیر امنیتی در تلاش است باردیگر اطمینان گردشگران آسیایی را برای سفر به این کشور به دست آورد.

به گزارش ایسنا به نقل از رویترز، مقامات فرانسوی اعلام کرده اند جهت جلوگیری از کاهش حضور گردشگران در این کشور قصد دارند تعداد واحدهای پلیس و همچنین دوربین های نظارتی را افزایش دهند تا گردشگران آسیایی با اطمینان و بدون ترس از سرقت و حملات تروریستی به این کشور اروپایی سفر کنند.

فرانسه محبوب ترین کشور گردشگران بین المللی در سطح دنیاست و سال گذشته از حدود 85 میلیون نفر توریست میزبانی کرد، ضمن این که شغل 2 میلیون فرانسوی به صنعت گردشگری وابسته است.

کمپانی های گردشگری در فرانسه پیش بینی می کنند امسال به سبب حملات مرگبار تروریستی در چند شهر فرانسه از جمله پاریس و نیس و همچنین افزایش سرقت از گردشگران آسیایی، شمار بازدیدکنندگان از فرانسه بین 4 تا 5 درصد اف داشته باشد.

به نقل از روزنامه «ال فیگارو»، «مانوئل والس» نخست وزیر فرانسه که از تشکیل کمیته ویژه گردشگری در دولت خبر داده است، 48 میلیون دلار را برای سرمایه گذاری در حوزه ارتقاء امنیت و همچنین کمپین های تبلیغاتی و اقداماتی برای کمک به رستوران ها و هتل ها اختصاص داده است.

همچنین بر اساس اعلام این روزنامه فرانسوی، افزایش نیروهای پلیس و دوربین های نظارتی بیشتر در مناطقی با جاذبه گردشگری و در مسیرهای ورودی و خروجی پاریس متمرکز خواهد بود.

کمپانی های گردشگری از نیروهای پلیس درخواست کرده اند تا با سرقت هایی مبارزه کنند که هدف اصلی آن ها توریست های آسیایی است که به حمل مقادیر زیادی پول نقد برای خرید هدایای لوکس معروفند.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
2 + 0 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1