10 ژوئن 2024 - 04:51
مدیر گروه هتلداری آکور فرانسه:

ارائه خدمات مطلوب از مهم ترین عوامل موفقیت هتلداران است

22 نوامبر 2016 - 17:00 dsfr.ir/7r0qz

ارائه خدمات مطلوب از مهم ترین عوامل موفقیت هتلداران است
hoteliermiddleeast.com
کریستوف لندیس (Cristophe Landais) مدیر گروه هتل داری آکور فرانسه

مدیر گروه هتلداری آکور فرانسه گفت: ارائه خدمات مطلوب و مناسب از مهم ترین ویژگی هتل های استاندارد جهان و یکی از عوامل موفقیت هتلداران در جذب مسافر و گردشگر است.

کریستوف لندیس (Christophe Landais) در نشستی با نایب رییس اتاق بازرگانی، رییس کمیسیون گردشگری و جمعی از مدیران هتل های اصفهان در اتاق بازرگانی افزود: چنانچه دست اندرکاران و فعالان صنعت گردشگری و هتلداری ایران بخواهند در این زمینه موفق باشند باید ارائه خدمات مطلوب و استاندارد را مد نظر قرار دهند.

وی با بیان اینکه 4 هزار هتل در جهان از خدمات مدیریتی گروه آکور استفاده می کنند تصریح کرد: مالکیت 30 درصد از این تعداد هتل به این گروه تعلق دارد و 70 درصد آن تحت فرانچایز (حق انحصاری) و مدیریت اجرایی این گروه قرار گرفته است.

لندیس از فعالیت 17 ساله این گروه در امارت متحده عربی خبر داد و گفت: به تازگی دو هتل فرودگاه امام خمینی نیزتحت مدیریت این گروه قرار گرفته و روند هتل سازی در ایران به ویژه در کلانشهرهای اصفهان، مشهد و تهران قابل توجه است.

مدیر گروه هتل داری آکور فرانسه در این نشست با اعلام آمادگی برای همکاری با مالکان هتل های اصفهان برای استفاده از خدمات این گروه گفت: ما به همراه 20 برند وابسته خود از صفر تا 100 هتل سازی و هتلداری را دنبال می کنیم و در حال حاضر بصورت خدمات مدیریتی آماده ارائه خدمات به فعالان این صنعت در ایران هستیم.

وی با مقایسه هتلداری در شهرهای اصفهان و مشهد تاکید کرد: هتلداری در اصفهان اجاره یک تخت نیست بلکه یک اتاق با مختصات این شهر باید در اختیار مسافران قرار گیرد و هتلداری در این شهر با هتلداری در مشهد به عنوان یک مکان زیارتی متفاوت است.

مصطفی رناسی نایب رئیس اتاق بازرگانی اصفهان نیز در این نشست، آمادگی این اتاق برای استفاده از تجربه گروه هتلداری آکور فرانسه را اعلام کرد و افزود: گردشگری به عنوان یکی از مزیت های اصلی استان اصفهان به شمار می آید و اتاق بازرگانی اصفهان بر آن تاکید دارد.

محمدرضا رجالی رئیس کمیسیون گردشگری و برند شهری اتاق بازرگانی اصفهان هم در این دیدار خواستار ارائه مدل های همکاری گروه آکور در اصفهان شد و گفت: صنعت گردشگری اصفهان با جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی و طراحی برند شهری در حال توسعه است.

در این نشست رئیس اتحادیه هتلداران اصفهان و مدیران هتل های این شهر، فرصت های همکاری با گروه آکور فرانسه را بررسی کردند.

گفتنی است، آکور از برترین برندهای بهره بردار هتل در جهان است و همه روزه در 94 کشور جهان بیش از 180 هزار زن و مرد در نزدیک به 3 هزار و 800 هتل تحت مدیریت این گروه به ارائه خدمات مشغول هستند.

اکنون این گروه تنها در خاورمیانه مدیریت 17 هزار و 300 اتاق در قالب 71 هتل در کشورهای اردن، کویت، بحرین، امارات متحده عربی، قطر، عربستان سعودی، مصر، لبنان، عمان و یمن را بر عهده دارد.

1