دسترسی به پسورد وای فای فرودگاه های سراسر جهان

22 نوامبر 2016 - 12:40 dsfr.ir/o97zg

دسترسی به پسورد وای فای فرودگاه های سراسر جهان
گوگل مپ
پسورد وای فای فرودگاه های جهان بر روی گوگل مپ

Anil Polat بلاگری است که نقشه رمز وای فای فرودگاه های جهان را مرتبا به روزرسانی می کند.

اگر اهل مسافرت های تفریحی هستید یا این که به دلیل شرایط کاری خود لازم است مرتبا سفر کنید احتمالا دسترسی به اینترنت یکی از دغدغه های شما خواهد بود. اگر به صورت هوایی سفر می کنید مسلما در طول سفر و در هواپیما امکان دسترسی به اینترنت به دلایل امنیتی وجود ندارد؛ از طرفی هم اتصال به وای فای رایگان حق هر مسافر به ویژه در فرودگاه ها است. اما شبکه وای فای اغلب فرودگاه ها ایمن است و دسترسی به آن منوط به وارد کردن پسورد است و بنابراین اغلب مسافران از خیر استفاده از وای فای رایگان در فروگاه می گذرند! اما می توانید به وسیله نقشه رمز وای فای فرودگاه ها به سادگی در سراسر دنیا به WiFi فرودگاه ها متصل شوید.

نقشه رمز وای فای فرودگاه های کل جهان

اگرچه استفاده از پسورد و جلوگیری از هک شدن رمز وای فای برای مصارف شخصی لازم است اما در محیط عمومی مثل فرودگاه ها منطقی تر است وای فای بدون پسورد در دسترس عموم قرار گیرد. با این حال می توانید پسور وای فای فرودگاه ها را نیز از طریق Anil Polat پیدا کنید.

Anil Polat بلاگری است که نقشه رمز وای فای فرودگاه های جهان را مرتبا به روزرسانی می کند. فرودگاه های جهان در هر نقطه توسط آیکن هواپیما در نقشه زیر قابل قابل مشاهده هستند و تنها کافی است روی نقطه مدنظرتان کلیک کنید تا رمز وای فای فرودگاه نمایش داده شود.

در این نقشه رمز وای فای تمام فرودگاه های دنیا را نمی بینید؛ بلکه تنها فرودگاه هایی قابل مشاهده هستند که رمز خود را اطلاع رسانی کرده اند و  پسورد شناخته شده ای دارند. هم چنین در این نقشه علاوه بر مشاهده فرودگاه ها و امکان جستجو نام آن ها می توانید سالن ها و کافی شاپ های هر نقطه جغرافیایی را ببینید.

رمز وای فای این اماکن به صورت دوره ای تغییر می کند و این تغییرات به صورت مداوم با به روزرسانی نقشه اطلاع رسانی خواهد شد.

آیا تا کنون از این نقشه برای یافتن رمز وای فای فرودگاه هایی که در آن ها رفت و آمد دارید استفاده کرده اید؟ تجربه خود را در استفاده از این سرویس در طول سفر با ما در میان بگذارید.

دیدگاه ها

  • آربروسک 22 نوامبر 2016 - 12:50

    مطالب خوب و مفیدی ارائه میدید. ممنون از زحماتتون

  • ابی 23 نوامبر 2016 - 07:50

    تو ایران فیلتر نیست؟

1