سفر با زورق، از خرید بلیط هواپیما تا رزرو هتل

21 نوامبر 2016 - 17:00 dsfr.ir/g7852

سفر با زورق، از خرید بلیط هواپیما تا رزرو هتل
زورق
خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل با زورق

فارغ از اهداف سفر، آنچه مهم است خود سفر است.

برخی از ما سفر می کنیم تا آب و هوایی عوض کنیم، برخی دیگر می خواهیم چند روزی را دور از محیط کار و زندگی مان تنها به استراحت بپردازیم؛ عده ای هم در بین ما وجود دارند که هدف شان از سفر، تنها گرفتن سلفی است! فرقی نمی کند هدف تان از مسافرت چه باشد؛ تنها چیزی که مهم است، سفر کردن است.

سفر رفتن از نظر خیلی ها کار پر دردسری است و احتیاج به زمان زیادی برای برنامه ریزی ها و تدارکات پیش از سفر دارد. اما با با وجود تکنولوژی دردسرهای پیش از سفر هم کمتر شده است. بطوری که با یک جستجوی کوچک، تاریخ سفرتان را مشخص می کنید، مناسب ترین بلیط هواپیما را پیدا کرده و در همان لحظه بلیط هواپیمایتان را خریداری می کنید. اگر برای اقامت هم احتیاج به هتل داشتید، می توانید از بین چندین هتل پیشنهادی، با توجه به امکانات هتل و بودجه تان، بهترین را انتخاب کنید. به جز خرید اینترنتی بلیط هواپیما و رزرو آنلاین هتل، با وجود اطلاعات مختلف در سایت های متفاوت، حتی دیگر احتیاج به پرس و جوهای مستقیم درباره مقصد مورد نظرتان هم ندارید. با اطلاعاتی که در اختیارتان است، می توانید مقصدتان را به خوبی بشناسید یا حتی از بین چند مقصد، بهترین و مناسب ترین شان را انتخاب کنید.
 
سفر کردن تنها چیزی است که هر چه بیشتر برای آن خرج کنید، ثروتمندتر خواهید شد! شاید بپرسید چطور؟ جواب واضح است. وقتی در سفر هستید تنها در چند روز شرایطی متفاوت از زندگی روزمره تان را تجربه خواهید کرد؛ شرایطی که شاید در حالت عادی برای مواجه شدن با تمام آنها به چند سال زمان نیاز باشد. همان طور که می دانید قرار گرفتن در شرایط گوناگون ما را پخته تر می کند در نتیجه هنگام برخورد با شرایط نامساعد در زندگی، هوشمندانه تر عمل می کنیم و این تجارب، خود، نهایت ثروت است.

بسیار خوب پس حال خرج کنید تا ثروتمند شوید؟! بله، خرج کنید اما با برنامه! زورق به شما کمک می کند تا با کمترین هزینه ها سفر کنید.

زورق، سایت رزرو آنلاین هتل، خرید اینترنتی بلیط هواپیما و اطلاعات جامع سفر، از ابتدای شروع فعالیتش، قصد همراه شدن با پیشرفت های جهانی را داشته و با هدف آسان سفر کردن مخاطبانش، شروع به کار کرده است. این شرکت در سال های متمادی فعالیتش، با کسب تجربه و شناخت نیازهای مسافر ایرانی، امکانات مختلفی را هم در اختیار مسافرانش قرار داده است. پشتیبانی 24 ساعته زورق برای خریداران اینترنتی بلیط هواپیما و رزرو آنلاین هتل هم برای مشکلات احتمالی خرید و رزرو شما، در هر مرحله ای از سفر آماده کمک و پاسخگویی است.

از آنجا که سفر رفتن و کشف مناطق جدید و دور شدن از فضای روزمرگی، از نیازهای اصلی همه است، قطعا شما نیز ترجیح می دهید که این نیاز را آسان و مطمئن و بی دردسر برطرف کنید. در شیوه خرید بلیط هواپیما شما امکان انتخاب بلیت را از بین پیشنهادهای مختلف دارید؛ کسی برایتان شرایط پرواز را تلفنی نمی گوید؛ خودتان همه اطلاعات را در فرصت کافی می بینید، مقایسه می کنید و بعد خریدتان را انجام می دهید؛ حتی اگر سوالی هم در حین خرید برایتان پیش بیاید، می توانید با گفتگوی آنلاین زورق در همان لحظه صحبت کنید و با اطمینان کامل مراحل خرید را پیش ببرید.

زورق چند سال است با یک هدف خیلی ساده اما بزرگ کارش را شروع کرده؛ فراهم کردن امکان سفری آسان، دلخواه و مطمئن برای مسافران ایرانی. اکنون با گذشتن چند سال متمادی از فعالیتش و تجربه اش در این زمینه، توانسته رضایت مسافرانش را جلب کند و این افتخار را برای خودش داشته باشد که تامین کننده نیازهای سفر آن ها باشد؛ نیازهایی که به بهترین و باکیفیت ترین حالت برطرف می شوند؛ از خرید بلیط هواپیما از میان 900 ایرلاین داخلی و خارجی گرفته تا رزرو آنلاین هتل از بین 400 هزار هتل در دنیا و البته در اختیار گذاشتن راهنماهای سفر جامعی از مقاصد مختلف دنیا که خودش به عنوان گنجینه و مزیتی بزرگ برای مسافران محسوب می شود.

این شرکت با جشنواره هایی که در مناسبت های مختلف سال برگزار می کند، امکان خرید با تخفیف های ویژه و سفر ارزان تر را هم برای گردشگران فراهم کرده است. برای تابستان، فصل سفر و گشت و گذار هم پیشنهادهای ویژه ای دارد که می توانید با عضویت در کانال تلگرام زورق، از آن ها باخبر شوید.

از طرفی پیش از انتخاب مقصد یا حتی در حین سفر سوال های زیادی برای مسافران پیش می آید؛ بهترین راه برای رفتن از فرودگاه به هتل چگونه است؟ چطور رفت و آمد شهری ارزانی داشته باشم؟ کدام دیدنی ها را اول ببینم؟ در سفرهای کوتاه چگونه برنامه ریزی کنم؟ کدام مراکز خرید بهتر هستند؟ سوغاتی هر شهر چیست؟ غذاهای محبوب شهرها کدام هستند؟ و خیلی سوال های دیگر که زورق با آدرس Zoraq.com سعی دارد با مطالبی که درباره شهرهای مختلف جهان منتشر می کند، به آنها پاسخ دهد.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
8 + 1 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1