خوش بینی سفیر روسیه در ایران به افزایش تبادل گردشگر

21 نوامبر 2016 - 09:00 dsfr.ir/qj39x

خوش بینی سفیر روسیه در ایران به افزایش تبادل گردشگر
خبرگزاری ایسنا
دیدار لوان جاگاریان، سفیر روسیه با محسن رضایی

ما خیلی به تبادل گردشگران بین ایران و روسیه خوش بین هستیم لذا امیدواریم با گشایش دفاتر در تهران و مسکو این تبادل ها قوت پیدا کند.

"سفیر روسیه در تهران"

لوان جاگاریان در حاشیه برگزاری نمایش هوایی جنگنده های ایران و روسیه در گفت و گو با ایسنا، ایران را از متحدان مهم روسیه خواند و گفت: همواره در سطح جهانی برخورد روسیه و ایران بسیار با یکدیگر نزدیک بوده و تطابق دارد بنابراین امیدواریم که این همکاری ها در عرصه های مختلف افزایش پیدا کند.

سفیر روسیه در ایران، پیشرفت های عرصه تجاری را بسیار مثبت دانست و اظهار کرد: روابط تجاری بین ایران و روسیه بسیار خوب است اما امیدواریم این عرصه پیشرفت بیش تری نشان دهد. امیدواریم که تا پایان سال میلادی میزان مبادلات تجاری ایران و روسیه به 2 میلیارد دلار برسد البته میزان تبادلات امروز هنوز اندک است.

او از برگزاری جلسات تجاری در ماه آینده در تهران خبر داد و گفت: طی یک ماه آینده قرار است که در تهران یک جلسه کمیسیون مشترک برگزار شود لذا شاهد حضور تجار بزرگ ایران و روسیه در این مراسم خواهیم بود که بازخورد بسیار مثبتی دارد.

سفیر روسیه در ایران تبادل گردشگر بین ایران و روسیه را مثبت خواند و گفت: ما خیلی به تبادل گردشگران خوش بین هستیم تا جایی که امسال در تهران دفتری گشایش یافته و در مسکو نیز قرار است این دفتر افتتاح شود تا بتوانیم به تبادل گردشگر بپردازیم.

وی افزود: سال گذشته ما 5 هزار روادید گردشگری را صادر کردیم که امسال این رقم به 62 هزار رسیده است.

سفیر روسیه در ایران کیش را یکی از بهترین بخش های گردشگری ایران دانست و عنوان کرد: کیش یکی از بخش های جذاب گردشگری ایران است اما قطعا شناخته شدن این منطقه زیبا به تبلیغات فرامرزی بیش تر نیاز دارد.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1 + 7 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1