28 ژانویه 2020 - 23:34

آغاز 4 طرح گردشگری در استان البرز

19 نوامبر 2016 - 11:00 dsfr.ir/9h0bi

آغاز 4 طرح گردشگری در استان البرز
مرتضی لطف اللهی
معاون سرمایه گذاری و رئیس سازمان میراث فرهنگی در کرج

با حضور رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و به دستور رئیس جمهور، عملیات اجرایی 4 پروژه گردشگری در استان البرز آغاز و یک هتل 3 ستاره نیز افتتاح شد.

به گزارش میراث آریا، زهرا احمدی پور در مراسم آغاز به کار عملیات اجرایی طرح های گردشگری استان البرز گفت: «احداث و ایجاد زیرساخت های مورد نیاز استان البرز برای تبیین و تعریف نقش جدی تر این استان در صنعت گردشگری کشور، در دستور کار سازمان میراث فرهنگی قرار دارد.»

معاون رئیس جمهور اضافه کرد: «با افتتاح هتل ها، مراکز اقامتی و آغاز عملیات اجرایی تاسیسات گردشگری، رویکرد تبدیل استان البرز از معبر به مقصد با جدیت دنبال می شود. این در حالی است که کرج تا چند سال قبل تنها به عنوان یک معبر در مسیر اتصال برخی استان ها به شهرهای شمالی مورد توجه مسافران قرار داشت.»

هتل 3 ستاره شهرستان طالقان با صرف هزینه ای بالغ بر 40 میلیارد ریال، در 6 طبقه و در زمینی به مساحت 700 مترمربع افتتاح شد. همچنین مرکز گردشگری سلامت کرج به عنوان یکی از 4 طرحی که به دستور رئیس سازمان میراث فرهنگی، عملیات احداث آن وارد فاز اجرایی شد، در زمینی به مساحت 17 هزار متر مربع، توسط بخش خصوصی و با سرمایه 2500 میلیارد ریالی ساخته خواهد شد. این مرکز دارای بخش های مختلف اقامتی، پذیرایی و درمانی است که 133 اتاق و سوئیت و نیز 100 واحد آپارتمان و 260 تخت درمانی را شامل می شود.

عملیات اجرایی دیگری که در این استان کلید خورد مربوط است به یک مجتمع اقامتی و پذیرایی به مساحت 20 هکتار و با حجم سرمایه گذاری 1200 میلیارد ریال.

هتل 5 ستاره این استان نیز در زمینی به مساحت 5000 مترمربع در منطقه عظیمیه کرج و با سرمایه گذاری 320 میلیارد ریال وارد فاز اجرایی و عملیاتی شد. عملیات اجرایی یک مجتمع گردشگری هم در کنار دیگر پروژه ها، در زمینی به مساحت 63000 متر مربع و با حجم سرمایه گذاری 5000 میلیارد ریال آغاز شد.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
5 + 3 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1