بهشتی شایعه استعفایش را تکذیب کرد

16 نوامبر 2016 - 18:00 dsfr.ir/i217g

بهشتی شایعه استعفایش را تکذیب کرد
بانی فیلم
سیدمحمد بهشتی رئیس پژوهشگاه سازمان میراث فرهنگی و گردشگری

سید محمد بهشتی شایعه استعفا از سمتش در سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری را تکذیب کرد.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، سیدمحمد بهشتی رئیس پژوهشگاه سازمان میراث فرهنگی و گردشگری که از زمان حضورش در سازمان میراث فرهنگی و گردشگری از سال 1376 همیشه به گونه ای با این سازمان در ارتباط بود و حتی با انتخاب دهمین رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری یکی از گزینه ها برای ریاست این سازمان محسوب می شد، از چند روز گذشته شایعه هایی مبنی بر استعفایش و حضور در فرهنگستان هنر شنیده می شد.

این در حالی است که وی با اظهار تعجب از این شایعه، می گوید: «هر جایی که بودم اخراجم کردند.» و در ادامه تاکید می کند: «من قصد استعفا ندارم.»

این در حالی است که زهرا احمدی پور رییس سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری در مراسم معارفه اش درباره برنامه ریزی اش برای تغییر معاونان و مدیران این سازمان، گفته بود: اولویت من فعلا تغییرات نیست، بلکه تحرک در اجرای برنامه های این سازمان است.

از سوی دیگر بهشتی درباره ی اولویت هایی که زهرا احمدی پور، رئیس جدید سازمان میراث فرهنگی و گردشگری در حوزه های مربوط به پژوهشگاه مورد توجه قرار دهد، می گوید: هنوز فرصت گفت و گو با وی را در این زمینه پیدا نکرده ام. منتظر برگزاری جلسه شورای معاونان هستم تا پس از اشنا شدن با سیاست های رئیس جدید پیشنهادهای ممکن را به وی بدهم.

وی ادامه داد: در مدت زمان محدودی که هستند، باید به کارهایی فکر کنیم که امکان انجامش باشد.

سیدمحمد بهشتی که از سال 1373 تا 1376 مدیرعامل سازمان توسعه ی فضاهای تهران بود، از سال 1376 تا 1383 رییس سازمان میراث فرهنگی شد و پس از آن، از 1383 تا 1384 مدیریت پژوهشگاه سازمان را بر عهده گرفت.

او پس از آن، مدیر دانشنامه ی تاریخ معماری و شهرسازی بود و در 22 تیر 93 حکم ریاست بر پژوهشگاه سازمان میراث فرهنگی و گردشگری را دریافت کرد و در همان سال نیز برای سومین بار رییس کمیته ی موزه های ملی ایران (ایکوم) شد، هر چند پس از چند ماه این پُست را به سیداحمد محیط طباطبایی تفویض کرد.

پیش از این نیز شایعه هایی مبنی بر استعفای مرتضی رحمانی موحد، معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی و گردشگری در فضای مجازی منتشر شده بود که وی نیز این شایعه را تکذیب کرد.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
8 + 7 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1