بازار وکیل دوباره به تملک صندوق احیا درآمد

9 نوامبر 2016 - 15:30 dsfr.ir/x33j5

بازار وکیل دوباره به تملک صندوق احیا درآمد
tishineh.com
بازار وکیل

مدیرعامل صندوق احیا از واگذاری بازار وکیل کرمان با حکم قضایی به این صندوق خبر داد.

محمدرضا پوینده با اعلام این خبر تصریح کرد: «مقام قضایی یک ماه پیش قرارداد شرکت عظام با صندوق احیا را قطع کرد که با این اقدام، این بنا روز گذشته در اختیار ما قرار گرفت.»
او ادامه داد: «ما مبلغی را در اختیار سیستم قضایی گذاشتیم و چند روز گذشته اجازه واگذاری این بنا را از مقام قضایی گرفتیم.» به گفته این مقام مسوول، در آینده ای نزدیک این بنا بار دیگر به مزایده گذاشته خواهد شد.

بر اساس این گزارش، بازار وکیل کرمان سال ۸۹ به دنبال برگزاری یک مزایده به همراه دو بنای عمارت مسعودیه و خانه عامری ها در کاشان به شرکت سرمایه گذار عظام واگذار شده بود. در طول چند ماه گذشته عمارت مسعودیه نیز به دلیل نوع کاربری مخالف با آنچه در قرارداد ذکر شده بود از این شرکت سرمایه گذار بازپس گرفته شده است.

اظهارنظر پوینده درباره رئیس جدید

همچنین مدیرعامل صندوق احیا درباره رئیس جدید سازمان میراث فرهنگی و گردشگری گفت: «من رئیس جدید را از ۲۰ سال گذشته می شناسم. او یک شخصیت دانشگاهی است و در حوزه جغرافیا تحصیلات زیادی دارد؛ حوزه ای که کاملا مرتبط با بحث گردشگری است. او همچنین سابقه اجرایی و علمی خوبی دارد.» پوینده با تاکید بر اینکه نگاه میراث فرهنگی در رئیس جدید این سازمان بسیار قوی است، گفت: «معتقدم وی می تواند در زمینه های مختلف این سازمان کمک کند؛ همان طور که آقای سلطانی فر انگیزه کافی برای واگذاری و حمایت از مدیران داشت.»

« دنیای سفر » این نوشته را از « ایسنا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
13 + 2 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1