نخستین پاسگاه ویژه گردشگران خارجی در تهران

9 نوامبر 2016 - 14:30 dsfr.ir/jr7hf

نخستین پاسگاه ویژه گردشگران خارجی در تهران
faradeed.ir
گردشگران خارجی

معاون گردشگری استان تهران از راه اندازی نخستین پاسگاه ویژه گردشگران خارجی در شهر تهران خبر داد.

علی رفیعی با اشاره به برگزاری دهمین جلسه کمیسیون ارتقای امنیت گردشگران خارجی و مقصدهای گردشگری استان تهران درباره مهم ترین مصوبات آن گفت: در این جلسه موضوعاتی پیرامون چگونگی ایجاد تورهای دائمی گردشگری شهر تهران، استاندارد سازی تورهای داخلی برای هموطنان و البته گردشگران خارجی و راه اندازی نخستین پاسگاه ویژه گردشگران خارجی در شهر تهران مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

او درباره راه اندازی این پاسگاه تصریح کرد: این پاسگاه صرفا مرکزی برای رسیدگی به مشکلات گردشگران خارجی و رفع آنهاست که در این مرحله، نیروی انتظامی با راه اندازی آن در شهر تهران موافقت کرده و قرار است محل آن با کمک اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران، معاونت امنیتی، انتظامی استانداری و شهرداری تهران تعیین شود.

رفیعی درباره پیشنهاد ساختمان قدیم تی بی تی در خیابان سپهبد قرنی به عنوان محل استقرار این پاسگاه با توجه به اظهارات اخیر رجبعلی خسروآبادی، مدیرکل میراث فرهنگی استان تهران، گفت: این محل بازدید و بررسی شده است، اما تعیین نقطه نهایی به نظر شهرداری منوط است. گفته شده تی بی تی متعلق به شهرداری است که این موضوع در دست بررسی قرار گرفته است. علاوه بر تی بی تی، چهار نقطه دیگر نیز بازدید شده که در آینده پس از بررسی نهایی، مکان اصلی این پاسگاه ویژه مشخص خواهد شد.

« دنیای سفر » این نوشته را از « زیست بوم » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1 + 8 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1