10 ژوئن 2024 - 05:03

تخلف گران فروشی بلیت اربعین در تهران

7 نوامبر 2016 - 14:00 dsfr.ir/g217r

تخلف گران فروشی بلیت اربعین در تهران
safarbank.ir
هواپیمای مسافربری

تخلف گران فروشی بلیت اربعین در دو آژانس فروش بلیت هواپیمایی در تهران شناسایی شده است.

از آنجایی که سازمان هواپیمایی کشوری در گذشته بارها اعلام کرده است که مردم باید برای تهیه بلیت های اربعین خود تنها از دفاتر مجاز فروش بلیت اقدام کنند اما عدم توجه مردم باعث شده که برخی از آژانس های متخلف اقدام به فروش بلیت تقلبی کنند.

در همین رابطه قاضی شعبه 41 بازرسی و نظارت اعلام کرده است؛ تخلف گران فروشی بلیت اربعین در دو آژانس فروش بلیت هواپیمایی در تهران شناسایی شده است.

خبرها حاکی از آن است که این دو آژانس بدون اینکه وجود خارجی داشته باشند اقدام به فروش بلیت اربعین کرده اند که در همین راستا این دو آژانس متخلف 66 میلیون و 800 هزار تومان جریمه شدند.

این دو آژانس متخلف در حالی اقدام به فروش تقلبی بلیت اربعین به مردم کرده اند که سازمان هواپیمایی کشوری بارها اعلام کرده است متقاضیان بلیت اربعین می توانند از طریق سایت سازمان هواپیمایی کشوری و نشانی فروشندگان مجاز بلیت اربعین خود را دریافت کنند.

دفتر نظارت بر شرکت ها، فرودگاه ها و موسسات هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری از مسافران خواست به منظور جلوگیری از سو استفاده برخی از افراد سود جو، بلیت ایام اربعین حسینی صرفا به صورت حضوری و براساس جدول لیست دفاترو نمایندگان فروش مجاز شرکت های هواپیمایی اعلام شده در اطلاعیه شماره 2 این سازمان خریداری کنند.

1