مدیرکل روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی در گفت وگو با ایلنا:

«زهرا احمدی پور» احتمالا رئیس سازمان میراث فرهنگی می شود

5 نوامبر 2016 - 16:20 dsfr.ir/e72fo

«زهرا احمدی پور» احتمالا رئیس سازمان میراث فرهنگی می شود
ایلنا
زهرا احمدی پور

مدیرکل روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری احتمال انتصاب زهرا احمدی پور به عنوان ریاست این سازمان را قوی اعلام کرد.

حمید ضیایی پرور در گفتگو با خبرنگار ایلنا؛ در مورد خبر انتصاب «زهرا احمدی پور» به عنوان ریاست سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری گفت: هنوز حکم رسمی در این باره به دست ما نرسیده است اما براساس شنیده های ما از برخی مقامات مطلع؛ احتمال صحت این خبر زیاد است.

خانم احمدی پور ساعتی پیش و در گفتگو با خبرگزاری مهر اعلام کرد: با من ظهر امروز در رابطه با ریاست سازمان میراث فرهنگی صحبت شد و من این مسئولیت را با کمال میل می پذیرم ولی هنوز حکم نهایی ابلاغ نشده است.

وی افزود: تاکنون مسئولیتی در حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نداشته ام ولی در این حوزه مطالعات زیادی انجام داده ام، همچنین معتقدم که باید اولویت های سه حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به موازات هم در نظر گرفته شود. انتصاب را تا زمانی که حکم بگیرم نمی توانم تایید کنم. چند ساعت دیگر این حکم قطعی خواهد شد.

پایگاه اطلاع رسانی جماران نیز در این باره نوشت: عضو شورای راهبردی زنان فرهیخته دانشگاه آزاد اسلامی، انتصابش را به عنوان رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تأیید کرد.

زهرا احمدی‌پور، با تأیید این انتصاب گفت: در حال حاضر حکم به دست من نرسیده است و مشغول شرکت در جلسات مختلفی با مدیران این سازمان و بررسی شرایط این سازمان هستم.

گفتنی است احمدی پور در حوزه میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری چهره شناخته شده ای نیست. وی دانش آموخته جغرافیای سیاسی در مقطع دکترا و جغرافیا و برنامه ریزی شهری در مقطع کارشناسی ارشد است و مدیرکلی دفتر تقسیمات کشوری وزارت کشور در سال های 1376 تا 1382 و معاونت ورزش بانوان سازمان تربیت بدنی در سال های 1382 تا 1384 را در کارنامه دارد. وی همچنین تیرماه سال گذشته به سمت مدیرکل دفتر تقسیمات کشوری وزارت کشور منصوب شده بود.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
3 + 2 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1