22 نوامبر 2019 - 12:05

ورود سامانه بارشی جدید به کشور

5 نوامبر 2016 - 13:10 dsfr.ir/ry2fu

ورود سامانه بارشی جدید به کشور
نامشخص
بارش باران در طبیعت

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی جدید به کشور از فردا خبر داد.

احد وظیفه در گفت و گو با ایسنا، در خصوص پیش بینی وضعیت جوی کشور برای 48 ساعت آینده گفت: براساس تحلیل نقشه های پیش یابی، برای برخی مناطق غرب کشور، افزایش ابر و در ساعات بعد از ظهر، بارش پراکنده پیش بینی می شود. این موج امروز در بخش هایی از زاگرس مرکزی و مرکز کشور سبب رشد ابر و بارش پراکنده خواهد شد. در سایر مناطق در روز آینده شاهد جوی نسبتا پایدار خواهیم بود.

با ورود این سامانه، برای برخی مناطق جنوب غرب، زاگرس مرکزی و دامنه های جنوبی البرز، رشد ابر، وزش باد، رگبار باران و گاهی رعد وبرق پیش بینی می شود. در این روز با شمالی شدن جریان ها در سواحل دریای خزر، ابرناکی و بارش پراکنده رخ می دهد.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی امروز برای استان تهران، غبار صبحگاهی، در بعد از ظهر افزایش ابر و گاهی وزش باد پیش بینی کرد و ادامه داد: بیشینه دمای استان تهران در 24 ساعت آینده 19 و کمینه آن 9 درجه سانتی گراد خواهد بود. به گفته او، در روز یکشنبه نیز استان تهران شاهد آسمانی کمی ابری، افزایش تدریجی ابر و بارش پراکنده و وزش باد است. دمای هوا در سردترین ساعت این روز به 10 و در گرم ترین ساعت به 18 درجه بالای صفر می رسد.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
5 + 8 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1