رحمانی موحد::

انتخاب اصلح رئیس سازمان میراث فرهنگی حق قانونی رئیس جمهور است

31 اکتبر 2016 - 13:00 dsfr.ir/nt42i

انتخاب اصلح رئیس سازمان میراث فرهنگی حق قانونی رئیس جمهور است
میثم رودکی
مرتضی رحمانی موحد معاون گردشگری سازمان

به عقیده من گمانه زنی های غیررسمی و جهت دار کمکی به انتخاب گزینه اصلاح نمی کند چراکه رئیس جمهور اشراف لازم را برای انتخاب فرد شایسته دارد.

"معاون سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری"

مرتضی رحمانی موحد به انتشار گزینه های متعدد برای سکانداری ریاست سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری پس از معرفی سلطانی فر به عنوان وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان اشاره کرد و اظهار داشت: نباید از یاد ببریم که این حق قانونی آقای رئیس جمهور است که معاونان خود را براساس شایستگی و توانمندی در حوزه های تخصصی انتخاب کند. به عقیده من گمانه زنی های غیررسمی و جهت دار کمکی به انتخاب گزینه اصلاح نمی کند چراکه آقای رئیس جمهور اشراف لازم را برای انتخاب فرد شایسته دارد. به هر ترتیب امیدواریم در این زمان باقیمانده با این نگاه، سازمان بتواند کارهای در دست اقدام خود را نظیر تنظیم برنامه جامع گردشگری کشور به سرانجام برساند.

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با تاکید بر اینکه نباید به گمانه زنی ها توجه کرد چراکه آقای رئیس جمهور خود گزینه هایش را برای ریاست سازمان میراث فرهنگی بهتر می تواند بررسی و انتخاب کند، خاطرنشان کرد: تاکنون با من در ارتباط با ریاست این سازمان صحبتی نشده است. به هر حال شخص رئیس جمهور تصمیم گیرنده است و بنده نباید وارد این گمانه زنی ها شوم، هر شخصی که آقای روحانی تشخیص دهد باید با دولت همکاری کند؛ باید صبر کرد و دید تا در هفته جاری چه اتفاقی می افتد.

رحمانی موحد در واکنش به پرسشی مبنی بر اینکه در صورت پیشنهاد از سوی رئیس جمهور برای ریاست سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چه خواهد کرد؟ گفت: از سه سال پیش ما گفتیم که نیامده ایم که برویم، آمده ایم که بمانیم و خدمت کنیم.

« دنیای سفر » این نوشته را از « اعتدال » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
11 + 3 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1