28 فوریه 2024 - 18:43

گردشگری ایران و آلمان در مسیری تازه

7 آوریل 2015 - 20:15

دنیای سفر: هیات پارلمانی آلمان به ریاست رییس فراکسیون گردشگری این کشور به تهران سفر کرده است تا با مسئولان گردشگری کشور دیدار کرده و با ظرفیت های ایران در این حوزه آشنا شود.

رییس گروه دوستی پارلمانی ایران و آلمان با اعلام این خبر گفت: هیات پارلمانی آلمان با هدف توسعه روابط گردشگری به ایران آمده اند و سفرهایی به اصفهان و شیراز خواهند داشت. جواد هروی افزود: آنچه مدنظر این هیات است بررسی و تجزیه و تحلیل شرایط مثبت تقویت روابط گردشگری میان ایران و آلمان است.

وی تأکید کرد: البته در این خصوص مسائلی اعم از تقویت مباحث آموزشی و تبادل استاد و دانشجو، فضاهای علمی و پژوهشی میان ایران و آلمان و بحث سرمایه گذاری سرمایه گذاران آلمانی در ایران در بخش هایی مانند هتل سازی مطرح شده است.

رییس گروه دوستی پارلمانی ایران و آلمان اشاره کرد: 2 فراکسیون گردشگری در مجلس وجود دارد که روسای این دو فراکسیون با این هیات دیدار هایی داشتند و از سوی دیگر اعضای هیات احتمالا جلسه ای با بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس و جلساتی با سلطانی فر رئیس سازمان میراث فرهنگی و برخی از کسانی که در عرصه گردشگری کار می کنند خواهند داشت.

1