15 اکتبر 2019 - 09:55

حضور بیش از 1000 نفر در تورهای تهرانگردی پائیزه ستاد گردشگری

30 اکتبر 2016 - 10:00 dsfr.ir/pw01i

حضور بیش از 1000 نفر در تورهای تهرانگردی پائیزه ستاد گردشگری
نامشخص
تهران در شب

بیش از 1000 نفر در 18 تور تهرانگردی با گذشت 12 روز از شروع تورهای پاییزه ستاد گردشگری تهران شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی ستاد گردشگری شهرداری تهران، فرزاد هوشیار پارسیان، رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران از حضور بیش از 1000 نفر در تورهای تهرانگردی اداره توسعه گردشگری این ستاد خبر داد.

فرزاد هوشیار پارسیان با تاکید بر رویکرد شهرداری تهران نسبت به توسعه گردشگری در پایتخت گفت: «نگرش شهروندان در خصوص ظرفیت های گردشگری شهری تهران باید تغییر کند. تهران با تمدن 450 ساله شهری اش ظرفیت بی نظیر تاریخی برای گردشگری شهری دارد.»

وی ادامه داد: «دستاوردهای فرهنگی، تفریحی مدیریت شهرداری تهران نیز ظرفیت بسیار ارزنده ای برای جذب توریست و گردشگر شهری است. با همین رویکرد و با هدف آشنایی شهروندان عزیز تهرانی و ایرانی و همچنین دانشجویان، اساتید و اقشار خاص جامعه از 27 مهر ماه سال جاری تورهای تخصصی و عمومی پاییزه شهرداری تهران آغاز به کار کرده و تاکنون با برگزاری 18 تور در 12 روز گذشته، بیش از 1000 نفر ظرفیت های گردشگری تهران را دیدند.»

فرزاد هوشیار پارسیان شرکت کنندگان در این تورها را دانشجویان و اساتید دانشگاه های تهران، شهید بهشتی، علامه طباطبایی، صدا و سیما و دانش جویان خارجی رشته ادبیات فارسی، مدیران و خدام حرم حضرت معصومه (س)، عکاسان حرفه ای شهر تهران، اصحاب رسانه و هنر، خانواده خدوم نیروی انتظامی، کوتاه قامتان بلندهمت، نخبگان دانش آموزی، سمن ها و تشکل های مردمی، ائمه جماعات و مدیران محلات شهر تهران اعلام کرد.

وی افزود: «شهروندان و علاقه مندان به شرکت در تورهای تخصصی و عمومی تهرانگردی میتوانند با مراجعه به سایت visit.tehran.ir و همچنین تماس با شماره تلفن های 137 و 96001111 از خدمات گردشگری شهرداری تهران بهره مند شوند.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1 + 9 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1