23 ژانویه 2020 - 02:00

تهران - نجف 5 میلیون و 200 هزار تومان

29 اکتبر 2016 - 09:30 dsfr.ir/jb8un

تهران - نجف 5 میلیون و 200 هزار تومان
turkishairlines.com
هواپیمایی ترکیش ایرلاین

در شرایطی که با پیگیری های صورت گرفته از سوی سازمان هواپیمایی کشوری و موافقت ایرلاین های داخلی بنا شده قیمتی مصوب پروازهای تهران - نجف را مدیریت کند، حالا به نظر می رسد خطر ایرلاین های خارجی حتی قیمت های مصوب داخل را نیز با اما و اگر مواجه کند.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، با وجود آنکه طبق برنامه ریزی های صورت گرفته از سوی وزارت راه و شهرسازی با نام نویسی رسمی و حضور در آژانس ها بلیت سفر در ایام اربعین به فروش می رسد، اما در عین حال بازار گرایش های مختلفی به سمت فروش ارزان یا گران تر بلیت ها گرفته است.

هواپیمایی ترکیش برای روز 29 آبان ماه پروازی در نظر گرفته که با طی کردن مسیر مستقیم تهران - نجف برای مسافران یک میلیون و 432 هزار تومان آب خواهد خورد. عمان ایر نیز پروازی مشخص کرده که قیمت ابتدایی اش از یک میلیون و 530 هزار تومان آغاز می شود.

اصل ماجرا اما زمانی مشخص می شود که این ایرلاین ها اعلام می کنند اکثر قریب به اتفاق پروازهایشان به نجف غیرمستقیم خواهد بود. ترکیش ایرلاینز برای پروازهایی که با یک توقف در استانبول انجام می شود نرخ یک میلیون و 640 هزار تومان در نظر گرفته، قطر ایرویز با یک توقف در دوحه نرخ یک میلیون و 800 هزار تومان را پیش بینی کرده و نرخ ها به همین ترتیب به شکلی تساعدی افزایش پیدا می کند.

اوج این جولان در بازار اربعین باز هم به ترکیش ایرلانیز مرتبط می شود. این شرکت هواپیمایی برای یک روز مانده به اربعین قیمت هایی عجیب را ارائه کرده که البته مسیر از آن نیز عجیب تر تلقی می شود. البته این برنامه ها با همکاری شرکت های اماراتی انجام خواهد گرفت.

در فاصله یک روز مانده به اربعین ترکیش ایرلاینز برنامه ای را ارائه کرده که ابتدا مسافران را از تهران به استانبول می برد، سپس از طریق هواپیمایی امارات مسافران از استانبول به دوبی پرواز می کنند و سپس شرکت هواپیمایی دیگری آنها را از دوبی به نجف می رساند. قیمت این برنامه عجیب پروازی 5 میلیون و 275 هزار تومان در نظر گرفته شده که البته چند برنامه پروازی متفاوت دارد که هر یک از آن ها از استانبول به دوبی و سپس نجف پرواز می کند.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
6 + 8 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1