سالزکامرگوت، بهشتی فوق العاده در اتریش

19 اکتبر 2016 - 15:00 dsfr.ir/3y8ee

سالزکامرگوت، بهشتی فوق العاده در اتریش
kirandulastippek.hu
ساختمان SEEschloss Ort در سلزکامرگوت

سلزکامرگوت، منطقه ای فوق العاده بی نطیر و از جاذبه های گردشگری اتریش است که در فهرست میراث جهانی یونسکو نیز ثبت شده است.

در زالستبورگ یک منطقه تفریحی و گرشگری با نام سلزکامرگوت واقع شده است. این منطقه فوق العاده نیز جزء جاذبه های گردشگری اتریش و میراث جهانی یونسکو نیز است. معنی نام سازکامرگوت یعنی اتاق نمک، دلیل این نام گذاری استخراج نمک از معادن این شهر در طول تارخ بوده است، همین امر باعث شهرت بالای این شهر بوده است.

سالزکامرگوت در حال حاضر یکی از مناطق دیدنی و مورد علاقه گردشگران در اتریش نیز است، طبیعت سرسبز و دیدنی و همچنین دریاچه های زیبا و آرام، قله های جذاب و بلند و یک فرهنگ غنی و بسیار دوست داشتنی نیز دارد. دسترسی به شهر های اطراف از این منطقه نیز بسیار آسان است.

معادن نمک در این منطقه دلیل اهمیت این منطقه در طول تاریخ بوده است و قدمتی بیش از 2000 سال نیز دارد. از معادن نمک در این منطقه قبیله های مختلفی نیز استفاده می کردند که در زمان امپراطوری وینی ها، علاوه بر توجه امپراطوری به این منطقه از دارایی های مهم نیز به حساب می آمد.

با اینکه در این روزها معادن نمک دیگر مثل سابق منبع درآمد برای مردم این منطقه نیست، ولیکن این منطقه به آثار باستانی تبدیل شده است و جای خود را به صنعت گردشگری نیز داده است.

هالشتات یکی از مشهور ترین شهرها در اطراف سالزکامرگوت نیز است، دریاچه مشهور هالشتات و غارهای زیبای یخی نیز در این منطقه است. قایق سواری دریاچه مشهور و آرام هالشتات یکی از تفریحات این منطقه است.

سالزکامرگوت به توجه به اینکه یک منطقه بسیار پر اهمیت بوده است. بسیاری از ساختمان های تاریخی آن بسیار سالم است که از مهم ترین این ساختمان ها می توان به SEEschloss Ort نیز اشاره داشت، این ساختمان قلعه ای است که مربوط به قرن 17 است و بر فراز دریاچه Gmunden در این شهر نیز بنا شده است.

یک ساختمان ایتالیایی با نام کاخ Kaiservilla که محل امپراطوری در آن دوره است و مربوط به فرانک جوزف است در این منطقه قرار دارد. تورهایی برای رفتن به داخل این کاخ قدیمی در این منطقه نیز وجود دارد.

علاوه بر اینکه این ساختمان ساختاری از معماری مربوط به قرن 17 را دارد، بلکه کلکسیونی زیبا از سرامیک ها و پرده های پر نقش دیدنی و مجلل نیز میتوان مشاهده کرد.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
5 + 1 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1