22 ژوئن 2024 - 22:58
با هدف همکاری در پروژه "100 هتل، 100 کسب و کار"

پیشنهاد معمار ایتالیایی برای طراحی 100 رستوران ایتالیایی در هتلهای ایران

18 اکتبر 2016 - 15:00 dsfr.ir/7y3ro

پیشنهاد معمار ایتالیایی برای طراحی 100 رستوران ایتالیایی در هتلهای ایران
بازرگانی خیرخواه
رستوران ایتالیایی لیو

پائولو آلبانو، طراح و آرشیتکت مطرح ایتالیایی با ارائه بسته پیشنهادی برای طراحی و احداث 100 رستوران به سبک ایتالیایی در هتل های احداث شده در قالب پروژه صد هتل، صد کسب و کار، اعلام آمادگی کرد.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، پائولو آلبانو، طراح و معمار ایتالیایی با ارائه پیشنهادی برای طراحی و احداث 100 رستوران به سبک ایتالیایی در هتل های ایران، اعلام آمادگی کرد.

"پائولو آلبانو" در این خصوص اظهار داشت: من فقط یک طراح و آرشیتکت هستم، اما با سرمایه گذاران زیادی در ایتالیا و سایر کشورها آشنا هستم که اگر بخواهم در ایران یا هر جای دیگری فعالیت کنم در این رابطه به من کمک خواهند کرد.

وی در رابطه با جزئیات طرح خود برای احداث 100 رستوران ایتالیایی در هتل های ایران، ابراز داشت: طبق آنچه مسئولان ایرانی گفته اند، قرار است هتل های زیادی در این کشور ساخته شود که پروژه 100 هتل، 100 کسب و کار از آن جمله است. این هتل ها حتما به رستوران و حتی طراحی فضای داخلی نیاز دارند که ما برای آن ها پیشنهادهایی داریم.

"آلبانو" درباره میزان آشنایی با معماری ایرانی و بهره بردن از آن در طراحی هتل ها و رستوران هایی که قرار است در ایران ساخته شود، گفت: معماری ایرانی بر اصول مهندسی اشکال هندسی استوار است. به نظر من اگر کسی بخواهد در رابطه با معماری ایرانی فعالیت کند، باید تاریخ معماری این کشور را مورد بررسی قرار دهد تا بتواند با تلفیق دانش روز به نتیجه مطلوبی برسد.

این طراح ایتالیایی درباره طرح ها و معماری هایی که در کشورهای مختلف داشته است، بیان داشت: پروژه های من مختلف بوده اند؛ آنچه در کشور کنگو اجرا می کنم یک مجموعه ورزشی ویژه کودکان و نوجوانان است که با حمایت سازمان های بین المللی همچون یونسکو اجرا می شود و قابلیت خدمات دهی به 9 هزار کودک و نوجوان را دارد.

وی در خصوص پروژه لندن گفت: من طراحی بخش هایی چون فضای داخلی و تجاری، پذیرش و لابی و مغازه ها، رستوران ها و البته رستوران ایتالیایی و ... را به مدت شش ماه در این مجموعه اجرا کردم که امیدوارم تا دو ماه دیگر افتتاح شود.

1