15 اکتبر 2019 - 11:55

فضای مناسب برای افزایش همکاری های ایران و تایلند در بخش گردشگری فراهم است

9 اکتبر 2016 - 15:20 dsfr.ir/oe4ac

فضای مناسب برای افزایش همکاری های ایران و تایلند در بخش گردشگری فراهم است
کانال مسعود سلطانی فر
حضور و سخنرانی دکتر سلطانی فر در همایش فعالان اقتصادی و گردشگری ایران و تایلند

در دیدار رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با مدیران دو شرکت بخش خصوصی گردشگری تایلند، نحوه افزایش همکاری های دو کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش میراث آریا، در ملاقات معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با مدیران دو شرکت هتل ساز و سرمایه گذار بخش گردشگری تایلند، نحوه همکاری بخش خصوصی گردشگری دو کشور برای توسعه روابط گردشگری و افزایش گردشگران تایلندی ورودی به ایران مورد بحث، بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.

در این جلسه مسعود سلطانی فر، خواستار معرفی بیشتر جاذبه های کم نظیر فرهنگی، تاریخی، طبیعی و ظرفیت گردشگری سلامت و درمانی ایران به مردم تایلند شد و برای حضور فعالان بخش خصوصی گردشگری تایلند و همچنین رسانه های این کشور برای به تصویر کشیدن جاذبه های ایران، اعلام آمادگی کرد.

همچنین در این جلسه مدیران شرکت های تایلندی، بر امنیت موجود در ایران به عنوان یک مزیت برای گردشگران خارجی تاکید کردند و جاذبه های فرهنگی و تاریخی ایران را برای گردشگران تایلندی بسیار قابل توجه دانستند.

در این جلسه مقرر شد، مدیران این شرکت ها برای بررسی بازار ایران و احداث هتل های مناسب کارشناسان خود را به ایران اعزام کنند تا روند ورود گردشگران دو کشور به سمت توازن پیش برود.

لازم به توضیح است که یکی از دو شرکت حاضر در این جلسه، سرمایه گذار اصلی برقراری پروازهای تایلند (تای ایر) به ایران بود که این پروازها را از حدود 20 روز قبل با 4 پرواز در هفته بین تهران و بانکوک برقرار کرده است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1 + 14 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1