10 ژوئن 2024 - 05:25
به نقل از یک منبع آگاه:

1 میلیارد تومان هزینه برای همایشی با نام "اقتصاد مقاومتی"

5 اکتبر 2016 - 10:00 dsfr.ir/r13vj

1 میلیارد تومان هزینه برای همایشی با نام "اقتصاد مقاومتی"
اصغر خمسه
همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری صنعت گردشگری

برگزاری همایش بین المللی سرمایه گذاری در صنعت گردشگری تنها یک نمایش بوده و دستاورد مهمی نداشته است.

یک منبع آگاه در گفتگو با پایگاه خبری هتل جار گفت: همایش بین المللی سرمایه گذاری در صنعت گردشگری تنها یک نمایش رسانه ای بوده و تا این لحظه هیچ قراردادی با گروه های هتلداری و سرمایه گذاری خارجی به امضا نرسیده است.

این منبع مطلع که نخواست نامش فاش شود، اظهار داشت: برگزاری همایش بین المللی سرمایه گذاری در صنعت گردشگری تنها یک نمایش بوده و دستاورد مهمی نداشته است.

وی در صحبت های خود مدعی شد: برای برگزاری این همایش حدود 1 میلیارد تومان هزینه شده است در حالی که تا این لحظه هیچ دستاوردی نداشته است؛ چنانچه کوچک ترین اتفاقی در حوزه انعقاد قرارداد و تفاهم صورت گیرد، توسط مدیران هتل های کشور در رسانه های مختلف از جمله شبکه های اجتماعی اطلاع رسانی می شود ولیکن طی 2 روز گذشته هیچ اتفاق خاصی روی نداده است.

وی افزود: پکیج ها و بسته های سرمایه گذاری ارائه شده به گروه های هتلداری و سرمایه گذاران داخلی و خارجی حاضر در این همایش همراه با ابهامات زیادی بوده به شکلی که تنها شامل نام و مشخصات کلی است و هیچ اشاره ای به جزئیات، شرایط سرمایه گذاری و ... نشده است.

وی ادامه داد: همچنین به مشکلات و مواردی از قبیل مالیات هتلداران، ارزش افزوده، نرخ گذاری و ... که جامعه هتلداران ایران به عنوان بزرگ ترین تشکل هتلداری کشور مطرح کرده بود، پاسخی ارائه نشده است.

وی در پایان گفت: عدم دعوت از رسانه های منتقد به این دلیل بوده که از پوشش و انعکاس چنین اخباری جلوگیری شود.

1