6 دسامبر 2019 - 22:11

نقش راه آهن در ثبات اقتصادی کشور

1 اکتبر 2016 - 11:00 dsfr.ir/1z8lt

نقش راه آهن در ثبات اقتصادی کشور
siriz.ir
قطار وسیله ای مطمئن برای سفر

راه آهن کشور بایستی قدرتمندتر از گذشته بتواند در بخش های مختلف خود را نشان داده و به توسعه های لازم برسد تا به ثبات اقتصادی کشور کمک کرده باشد.

معاون برنامه ریزی و اقتصاد حمل و نقل راه آهن در جلسه تقدیر از همکارانی که جز خانواده شهدا و جانبازان گفت: راه آهن کشور بایستی قدرتمندتر از گذشته بتواند در بخش های مختلف خود را نشان داده و به توسعه های لازم برسد تا به ثبات اقتصادی کشور کمک کرده باشد.

به گزارش تین نیوز؛ سعید رسولی معاون برنامه ریزی و اقتصاد حمل و نقل در این جلسه گفت: در هفته دفاع مقدس از موضوع دفاع همیشه تقدیر می شود چراکه رزمندگان دوران 8 سال دفاع مقدس توانستند اتفاق مهمی را برای کشور خود رقم بزنند.

وی با بیان اینکه حماسه بزرگی در کشور در آن دوران خلق شد، افزود: تمام دنیا دوران جنگ ما با کشور عراق را بررسی کرده و به این نتیجه رسیده که این کشور با این به هم ریختگی در زمان جنگ چگونه توانسته ساختار اداری خود را این گونه قدرتمند به پیش برده و در همه بخش ها و عرصه ها سربلند بوده و اقتصاد خود را مدیریت و امنیت کامل برای کشور ایجاد کند.

رسولی عنوان کرد: در شرایط سخت جنگ، کشور به خوبی اداره می شد و مردم حول محور دفاع از کشور و حفظ استقلال و آزادگی از هیچ کوششی دریغ نمی کردند.

وی تصریح کرد: دشمنان همیشه درصدد هستند به هر نحوی به کشورمان ضربه وارد کنند اما خوشبختانه مردم ما در شرایط سخت جنگ و پس از آن قدرتمندانه در مقابل دشمن ایستادگی کرده و باروحیه استقلال و آزادگی از کشور خود دفاع کردند.

معاون برنامه ریزی و اقتصاد حمل و نقل اظهار کرد: وظیفه امروز ما این است که در هر شغل و سازمانی که هستیم، به وظایف خود عمل کنیم. وی اضافه کرد: ایران کشور جنگ طلبی نیست اما همیشه دشمنان درصدد حمله و ضربه زدن به آن بوده اند که خوشبختانه تاکنون توانسته ایم هوشمندانه و قدرتمند در عرصه جهانی حاضر شویم.

رسولی خاطرنشان کرد: راه آهن کشور بایستی قدرتمندتر از گذشته بتواند در بخش های مختلف خود را نشان داده و به توسعه های لازم برسد تا به ثبات اقتصادی کشور کمک کرده باشد. وی یادآور شد؛ هر شخص در هر مسئولیتی اگر به وظیفه خود به درستی عمل کند خود، یک دفاعی از نوع دفاع مقدس کرده که کسی جرئت آسیب زدن به آن را نخواهد داشت.

بر اساس اخبار رسیده از روابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران در پایان جلسه هر یک از همکاران ریلی که جزء خانواده شهدا و جانبازان هستند به بیان نظرات و پیشنهادات درباره دفاع مقدس و وظیفه خود در مقابل دفاع از کشور پرداختند.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
14 + 5 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1