18 ژوئن 2024 - 21:53

آغاز به ساخت 6 هتل پنج ستاره به مناسبت هفته گردشگری

30 سپتامبر 2016 - 09:00 dsfr.ir/w98dz

آغاز به ساخت 6 هتل پنج ستاره به مناسبت هفته گردشگری
خبرگزاری تسنیم
سعید شیرکوند، معاون سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری

شیرکوند: نهضت ملی هتل سازی در دولت "تدبیر و امید" شکل گرفته است.

معاون سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ضمن اشاره به آغاز ساخت 6 هتل پنج ستاره در سراسر کشور به مناسبت هفته گردشگری از احداث 75 هتل چهار و پنج ستاره تا پایان دوره اول دولت "تدبیر و امید" خبر داد.

سعید شیرکوند روز ششم مهرماه در حاشیه مراسم افتتاح پروژه گردشگری مجتمع میزبان بابلسر، اظهار داشت: تا پیش از روی کار آمدن دولت یازدهم، گردشگری مغفول مانده بود و چیزی تحت عنوان صنعت گردشگری وجود نداشت.

شیرکوند با اشاره به این موضوع که گردشگری به عنوان یک صنعت پایدار، سالم و سبز می تواند نقش گسترده ای در اشتغال زایی داشته باشد، گفت: این صنعت هم اکنون مورد توجه همه آحاد جامعه و مسئولان قرار گرفته است.

وی به تحقق حقیقی و عملی صنعت گردشگری در دولت "تدبیر و امید" تاکید کرد و افزود: در سه سال اخیر 30 هتل چهار و پنج ستاره به بهره برداری رسیده، امسال 15 مورد افتتاح و سال آینده نیز 30 هتل با مشخصات فوق مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

معاون سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به آغاز مراحل ساخت و احداث 6 هتل پنج ستاره در هفته گردشگری اشاره کرد و ابراز داشت: خوشبختانه امروز، نهضت ملی برای توسعه صنعت گردشگری در دولت "تدبیر و امید" شکل گرفته است.

1