10 ژوئن 2024 - 02:27
در حاشیه مراسم بزرگداشت روز جهانی گردشگری صورت گرفت

رونمایی از نرم افزار خدمات گردشگری «اپرو»

26 سپتامبر 2016 - 17:00 dsfr.ir/qy1yv

رونمایی از نرم افزار خدمات گردشگری «اپرو»
لیلا قدرت الهی فرد
مراسم بزرگداشت روز جهانی گردشگری

در حاشیه مراسم بزرگداشت روز جهانی گردشگری، از نرم افزار خدمات گردشگری «اپرو» و تمبر یادبود روز جهانی گردشگری با حضور رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری رونمایی شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، مراسم بزرگداشت روز جهانی گردشگری با حضور رئیس جمهور سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، ملاوردی معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده، علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش، محمود واعظی وزیر ارتباطات و جمعی از دست اندرکاران و فعالان حوزه گردشگری در محل سالن همایش های صدا و سیما در حال برگزاری است.

در حاشیه این مراسم، از منشور همکاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با وزارت آموزش و پرورش رونمایی شد و همچنین کارت همیاری گردشگری با حضور وزیر آموزش و پرورش به صورت نمادین به تعدادی از دانش آموزان اهدا شد.

همچنین در این مراسم از بسته آموزشی روستایی با حضور سلطانی فر و واعظی وزیر ارتباطات رونمایی شد.

در ادامه مراسم از نرم افزار ارائه خدمات گردشگری «اپرو» نیز رونمایی شد که علاقمندان می توانند با مراجعه به این نرم افزار تمام خدمات گردشگری از جمله رزرو هتل در داخل و خارج از کشور و تمام فعالیت های مرتبط با گردشگری را از طریق کارت های عضو شتاب انجام دهند.

رونمایی از تمبر یادبود روز جهانی گردشگری و تقدیر از فعالان برگزیده صنعت گردشگری نیز از دیگر برنامه های حاشیه این مراسم صورت گرفت.

1