10 ژوئن 2024 - 05:34

کمپین پذیرایی رایگان از معلولان در روز جهانی گردشگری

26 سپتامبر 2016 - 00:00 dsfr.ir/fo3lo

کمپین پذیرایی رایگان از معلولان در روز جهانی گردشگری
accessibletourism.org
گردشگری برای همه ، شعار روز جهانی گردشگری 2016

به افتخار قهرمانان پارالمپیک کشور و در پاسداشت روز جهانی #گردشگری، از معلولان به رایگان پذیرایی می شود. #گردشگری_برای_همه

گردشگری برای همه، شعار روز جهانی گردشگری در سال 2016 است که از سوی سازمان جهانی گردشگری (WTO) اعلام شده است. گرامیداشت این روز درست کمی بعد از افتخار آفرینی قهرمانان پارالمپیکی کشور در ریو 2016، تعدادی از کافه ها را بر آن داشته است که به طور ویژه میزبان افراد معلول و خانواده هایشان باشند.

بر این اساس کافه هایی که در "کمپین پذیرایی رایگان از معلولان در روز جهانی گردشگری" شرکت می کنند، میزبانی از معلولان را به صورت رایگان انجام خواهند داد و پذیرایی از همراهان نیز نیم بها خواهد بود.

از همگان درخواست شده است عکسهای خود از حضور در کافه ها و همچنین توئیت های خود را با هشتگ #گردشگری_برای_همه ارسال کنند.

به گزارش دنیای سفر هر چند این کمپین، کمی دیر آغاز به فعالیت کرده است اما از آنجا که کافه روها معمولا در شبکه های اجتماعی فعال اند، پیش بینی می شود کمپین با استقبال روبرو شود.

دنیای سفر این کمپین را پوشش می دهد و تصاویر و آدرس کافه ها و (احتمالا رستوران هایی) که در آن شرکت کرده اند را اطلاع رسانی می کند. آدرس کانال دنیای سفر، https://telegram.me/donyayesafar است که از طریق آن می توانید نام و آدرس کافه های شرکت کننده در کمپین و عکس های خود را برای ادمین کانال ارسال کنید.

بیست و هفتم سپتامبر هر سال، روز جهانی گردشگری است که امسال این رویداد در ایران برابر با ششم مهرماه شده است.

1