17 آوریل 2024 - 14:41

ارومیه ویزا صادر می کند

14 سپتامبر 2016 - 17:40 dsfr.ir/sn3wx

ارومیه ویزا صادر می کند
مومنی
نمایی زیبا از شهر ارومیه

معاون پارلمانی وزارت امور خارجه گفت: وزارت امور خارجه آماده اعطای مجوز صدور ویزا به شهرستان ارومیه است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، حسن قشقاوی در آیین آغاز بکار جشنواره ملی انگور در ارومیه اظهار داشت: وزارت امور خارج می تواند مجوز صدور ویزا را به شهرستان ارومیه بدهد تا شهروندان دیگر کشورهای جهان بیایند و در شهرستان ارومیه ویزا بگیرند و سرمایه گذاری کنند.

وی با بیان اینکه 6 سال پیش دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در ارومیه راه اندازی شده است اظهار داشت: در این دفتر سالانه و حتی روزانه 25 هزار اسناد تجاری و سجلی صادر و تصویب می شود در این راستا به دفتر نمایندگی وزار امور خارجه در ارومیه اجازه صدور ویزا می دهیم تا در آینده تمامی کشورهای دنیا از ارومیه ویزا بگیرند.

قشقاوی در ادامه با تشبیه استان آذربایجان غربی به سر و قلب ایران گفت: این واقعیت بدون مبالغه است که آذربایجان غربی با قدرت تمام روی پاهای خود ایستاده و از کیان کشور و نظام جمهوری اسلامی ایران دفاع و صیانت می کند.

قشقاوی از ارومیه به عنوان شهر «تولرانس» مذهبی و قومی کشور نام برد و عنوان کرد: سال ها اقوام و مذاهب مختلف ترک، کرد، آشوری، ارمنی و کلیمی تحت عنوان همگرایی مذاهب توحیدی در استان و ارومیه به صورت مسالمت آمیز زندگی می کنند و در این راستا چهره های شاخص زیادی به کشور تحویل داده اند.

1