20 اکتبر 2019 - 23:05

رونمایی نخستین تاکسی با برند خارجی

14 سپتامبر 2016 - 02:00 dsfr.ir/ok04a

رونمایی نخستین تاکسی با برند خارجی
سازمان تاکسیرانی بندر انزلی
یک ایستگاه تاکسی در بندر انزلی

طی روزهای آینده از نخستین «تاکسی» با برند خارجی در منطقه آزاد انزلی رونمایی می شود.

معاون اقتصادی منطقه آزاد انزلی از رونمایی نخستین «تاکسی» با برند خارجی طی روزهای آینده در این منطقه خبر داد و گفت: این تاکسی ها به منظور خروج تاکسی های فرسوده وارد شهرهای گیلان می شوند.

وحید طالب پور با بیان اینکه دریافت تمامی مجوزهای واردات خودرو به عنوان تاکسی از سوی منطقه آزاد انزلی نهایی شده است اظهار کرد: هدف از ورود این خودروها به استان، نوسازی ناوگان های تاکسیرانی شهرهای گیلان است.

وی افزود: در روزهای آینده رونمایی از نخستین خودروی تاکسی با پلاک منطقه آزاد انزلی در این منطقه صورت می گیرد و این مهم، نخستین گام برای نوسازی ناوگان تاکسیرانی استان است.

معاون اقتصادی منطقه آزاد انزلی تصریح کرد: خودروهایی که به منظور استفاده در ناوگان تاکسیرانی وارد گیلان می شوند، دارای نمایندگی های فعال خدمات فروش شرکت های سازنده در استان هستند.

طالب پور گفت: متقاضیان واردات این خودروها، شهرداری های شهرهای رشت، لاهیجان و انزلی هستند که نیاز به نوسازی ناوگان تاکسیرانی دارند. خودروها به منظور جایگزینی با تاکسی های اسقاطی وارد می شود و هر تاکسی دار یا سازمانی همچون سازمان های تاکسیرانی شهرداری ها می توانند به عنوان متقاضیان این خودروها با تایید شرکت تعاونی تاکسیداران نسبت به خرید تاکسی های فوق اقدام کنند.

به گفته وی، هم اکنون سازمان منطقه آزاد انزلی از معدود مناطق آزاد در سطح کشور است که توانسته مجوزهای لازم برای واردات این خودروها برای تاکسیرانی شهرهای استان را به دست آورد.

این مقام مسئول تاکید کرد: با پلاک گذاری از سوی پلیس و تایید نهایی، ظرفیت سنجی برای واردات تعداد تاکسی ها انجام و مراحل بعدی طی می شود.

« دنیای سفر » این نوشته را از « خبرگزاری مهر » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1 + 1 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1