محبوب ترین مقاصد گردشگری بریتانیایی ها

10 سپتامبر 2016 - 09:00 dsfr.ir/7u0oy

محبوب ترین مقاصد گردشگری بریتانیایی ها
perfectblueholidays.co.uk
انگلیسی ها تعطیلات خود را در کدام کشورها گذراندند؟

نشریه مسافرتی «Conde Nast»، ده مقصد پرطرفدار گردشگران انگلیسی را معرفی کرد.

مقاصد منتخب گردشگری سال 2016، از نگاه خوانندگان مجله بریتانیایی مسافرتی «کوند نست» معرفی شد.

یونان، در صدر

محبوب ترین مقصد بریتانیایی ها برای گذراندن تعطیلات خود یونان بود. کشور یونان با تاریخ غنی و باستانی خود، مقصد مورد علاقه سال 2016 برای بسیاری از بریتانیایی ها بود. مکان های گردشگری تاریخی، ساحل و شهر های گردشگری این کشور، امسال میزبان گردشگران زیادی از بریتانیا بود، به خصوص اینکه در زمان تعطیلات، آب و هوای یونان فوق العاده بود.

ایتالیا، به عنوان مقصد دوم مردم بریتانیا انتخاب شد. البته، نظرسنجی این مجله گردشگری، قبل از زلزله اخیر کشور ایتالیا انجام شده بود. از نظر خوانندگان این نشریه، رم و سایر شهرهای گردشگری ایتالیا، برای سفر غیر قابل اجتناب است.

مخاطبان این مجله، همچنین نسبت به آمریکا علاقه زیادی نشان داده اند. پارک های ملی کالیفرنیا، واشنگتن و سایر ایالت های دیگر آمریکا برای مردم بریتانیا جذابیت گردشگری دارد.

آفریقای جنوبی مقصد بعدی بریتانیایی ها برای گذراندن تعطیلات آنها بود. این کشور با طبیعت ایده آل و ماجراجویانه خود، مورد علاقه بسیاری از بریتانیایی هاست و مقصد چهارم آنها از نگاه مجله «کوند نست» شناخته شد.

در میان کشورهای اروپایی، به غیر از یونان و ایتالیا، فرانسه نیز مورد توجه مردم بریتانیا قرار گرفته است. اگر رویدادهای اخیر در فرانسه، مانند حملات پاریس و حادثه نیس اتفاق نمی افتاد، احتمالا رتبه این کشور به جای رتبه پنجم قبل از آمریکا یا آفریقای جنوبی بود چون هم از نظر مسافت به بریتانیا نزدیک است و هم همیشه این کشور مورد توجه انگلیسی ها بوده است.

خوانندگان این مجله، در نظرسنجی نسبت به جزایر تفریحی و گردشگری هم تمایل زیادی نشان داده اند. آنها جزایر مالدیو، یونان، بالئارس را جزو سه جزیره محبوب خود انتخاب کرده اند. طبیعت فوق العاده این جزایر، صخره های مرجانی و امکانات تفریحی آنها بریتانیایی ها را به خود جذب کرده است.

کشورهای دیگر لیست پرطرفدار ترین مقاصد گردشگری از نگاه خوانندگان مجله «کوند نست»:

1. یونان
2. ایتالیا
3. آمریکا
4. آفریقای جنوبی
5. فرانسه
6. اسپانیا
7. هند
8. استرالیا
9. تایلند
10. مکزیک

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
5 + 1 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1