30 می 2020 - 06:46
با حضور سلطانی فر

گواهینامه گردشگری حلال امروز در مشهد رونمایی می شود

6 سپتامبر 2016 - 10:00 dsfr.ir/8105s

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی گفت: برای اولین بار گواهینامه گردشگری حلال فردا در مشهد رونمایی خواهد شد.

به گزارش میراث آریا، حسین زارع صفت با اعلام این خبر افزود: سومین جشنواره مشارکت ملی گردشگری روز سه شنبه (16 شهریورماه) با حضور دکتر مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، رحمانی موحد معاون گردشگری کشور، استاندار خراسان رضوی و جمعی از مسئولان ملی و استانی در مشهد برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه شعال جشنواره امسال، گردشگری حلال، ظرفیت ایرانی نامگذاری شده است افزود: در همین ارتباط امروز در مشهد، برای اولین بار گواهینامه گردشگری حلال توسط معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگیف صنایع دستی و گردشگری رونمایی خواهد شد.

وی با بیان اینکه گردشگری حلال از ابتدا در ایران اسلامی رونق داشته است اضافه کرد: رونمایی از این گواهینامه می تواند باعث توسعه گردشگری حلال و ارتقاء این بعد از گردشگری در شهرهای مختلف از جمله مشهد مقدس شود.

زارع صفت در پایان صحبت های خود با اشاره به سفر یک روزه معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به مشهد مقدس گفت: زیارت بارگاه ملکوتی حضرت امام رضا (ع) و حضور در مراسم اختتامیه جشنواره مشارکت ملی گردشگری مهمترین برنامه های سفر یک روزه دکتر سلطانی فر به پایتخت معنوی ایران است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
5 + 8 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1