22 نوامبر 2019 - 08:09

آخرین فرصت اعلام اسامی راننده ها برای برچسب سرویس

5 سپتامبر 2016 - 18:00 dsfr.ir/sj6h3

آخرین فرصت اعلام اسامی راننده ها برای برچسب سرویس
مریم کامیاب
رونمایی از طرح برچسب سرویس مدارس

معاون برنامه ریزی سازمان تاکسیرانی، گفت: خودروهای سرویس مدرسه که داری برچسب هستند می توانند در محدوده زوج و فرد تردد کنند.

به گزارش تین نیوز، رضا قاضی معاون برنامه ریزی تاکسیرانی شهر تهران، اظهار داشت: 16 هزار تاکسی شهر تهران برای سرویس مدرسه سال تحصیلی 95-96 در نظر گرفته شده است که باید ابتدا اخلاق حرفه ای و قوانین رانندگی را آموزش ببینند.

وی در ادامه با اشاره به این که، این افراد هم چنین موظف هستند برگه معاینه فنی از مراکز معتبر شهر تهران برای خودروهای خود دریافت کنند، افزود: صلاحیت رانندگان خودروهای سرویس مدارس باید از سوی مراجع ذی صلاح تائید شود.
 
قاضی با بیان این که «برچسب های لازم به منظور در اختیار گذاشتن رانندگان سرویس مدارس، چاپ و آماده شده است»، گفت:مدیران و پیمانکاران تا آخر هفته فرصت دارند تا اسامی رانندگان را برای دریافت برچسب اعلام کنند.
 
به گفته معاون برنامه ریزی سازمان تاکسیرانی شهر تهران، خودروهای سرویس مدارس مجاز که دارای برچسب هستند می توانند در محدوده زوج و فرد تردد کرده و جریمه ای از این رهگذر متوجه آنها نخواهد شد، به همین دلیل قصد داریم تا ابتدای مهر تمامی برچسب ها را توزیع کرده و مانع از اعمال جریمه دراین خصوص شویم.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1 + 0 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1