16 ژانویه 2021 - 13:51

MovPak اولین کوله پشتیِ اسکیت برد شوی الکتریکی

29 اوت 2016 - 12:00 dsfr.ir/bz5cn

MovPak اولین کوله پشتیِ اسکیت برد شوی الکتریکی
گردالی
کوله پشتی movpak

با پرشور شدن دنیای سفر و توریسم، باید انتظار این را داشته باشیم که هر روز اختراعات و محصولات خلاقانه جدیدی روانه بازار شوند.

یکی از جدید ترین محصولاتی که هر عاشق سفری را وسوسه می کند، کوله پشتی ای معروف به MovPak است. مشخصه ی اصلی این کوله پشتی این است که هر وقت که شما بخواهید، می توانید آن را به یک اسکیت برد الکتریکی تبدیل کنید.

تصور کنید در حال بازدید از یک شهر جدید هستید و یا اینکه به محل دانشگاه یا سر کار رفته اید. کمی اسکیت برد سواری در میان راه می تواند هیجان دلچسبی به حالتان اضافه کند. با در دست گرفتن یک ریموت کنترل، می توانید کنترل سرعت اسکیت برد که تا 20 کیلومتر در ساعت می تواند حرکت کند را در دست تان بگیرید.

این محصول شارژی است و بعد از هر بار استفاده می توانید آن را دوباره شارژ کنید. نکته ی خیلی خوبی که تولید کنندگان MovPak اعلام کردند این است که در فرآیند تولید این محصول از هیچ ماده ای که برای محیط زیست ضررآفرین باشد، استفاده نشده است.

اگر تجربه اسکیت برد کردن را داشته باشید، می دانید که این کار به راحتی در دست گرفتن یک ریموت کنترل نیست و باید شیب زمین، چاله چوله ها و دست اندازها را هم مد نظر قرار داد. بنابراین نمی دانیم کیفیت واقعی این محصول چگونه است، تا اینکه وارد بازار ایران شده و تست شود.

1