چگونه از طریق اینترنت، بلیط هواپیما بخریم؟

28 اوت 2016 - 10:00 dsfr.ir/kt0cv

چگونه از طریق اینترنت، بلیط هواپیما بخریم؟
دنیای سفر
خرید آنلاین بلیط هواپیما

از اصلی ترین مسائلی که باید در زمان سفر به آن توجه ویژه ای داشت؛ موضوع انتخاب بلیط هواپیمای مناسب برای سفر است و این موضوع یکی از اصلی ترین دغدغه های مسافران پروازها ی مختلف می باشد.

امروزه با گسترش اینترنت و استفاده مردم از گجت های مختلف آنلاین نطیر انواع اسمارت فون ها، تبلت ها و لپ تاپ ها،کسب و کارهای مختلفی فعالیت های خود را در دنیای وب و شبکه های اجتماعی ادامه دادند و بسیاری از آن ها به طور کلی در بستر اینترنت فعالیت می کنند.

برای رزرو بلیط هواپیما سابقا می بایستی که سختی های به نسبت زیادی کشید. به این صورت که گاها باید در صفوف انتظار آژانس ها می نشستید و از طرفی هم شانس بیاورید که برخورد کارمندان آژانس با شما خوب باشد یا خیر!

از طرفی قیمت ها در آژانس های مختلف یکسان نیست و همین دلایل باعث شده است تا وب سایت های رزرو آنلاین بلیط هواپیما و بلیط چارتر رونق بگیرد.

برای رزرو یک بلیط هواپیما با ارزان ترین قیمت ممکن، کافیست تا سری به یک وب سایت معتبر ارائه دهنده فروش اینترنتی بلیط هواپیما بزنید و پس از انتخاب مبدا و مقصد سفر خود، تاریخ رفت و برگشت خود را به همراه تعداد نفرات بزرگسال و خردسال وارد کنید تا موتور جست و جوی سایت مد نظر به شما پیشنهادهای مختلفی را بدهد که از پایین ترین قیمت تا بالاترین قیمت ها را با بیان جزئیاتی نظیر موارد زیر اعلام می کند:

  • مدل هواپیما (بوئینگ، ایرباس، فوکر و …)
  • ساعت دقیق پرواز
  • ایرلاین پرواز (ایران ایر، ماهان، معراج، کیش ایر، آسمان، ایران ایر تور، آتا و …)
  • و …

بعد از آن وارد صفحه ثبت اطلاعات می شوید که نام، نام خانوادگی، اطلاعات شناسنامه ای نظیر شماره شناسنامه، کد ملی، تلفن همراه، ایمیل و … شما را می پرسد و در انتها، شما را به صفحه پرداخت منتقل می کند.

در صفحه پرداخت (فرصت زمانی شما از وقتی که یک بلیط را رزرو می کنید تا زمانی که پرداخت مالی تان را انجام می دهید، کوتاه است (دارای محدودیت است).

حال بلیط شما آماده است و می توانید با خیالی راحت به سفری خوش بروید!

وب سایت های مشابه خارجی

بسیاری از وب سایت های خارجی بزرگ تر، خود ایرلاین ها هستند که پروازهایشان را به فروش می رسانند. از طرفی هم برخی شرکت ها مانند SkySkanner توانسته اند تا سود میلیونی از خرده فروشی به دست آورند.

1