28 فوریه 2020 - 06:18

همکاری شهرداری ها برای جذب سرمایه گذار گردشگری

27 اوت 2016 - 15:00 dsfr.ir/co74o

همکاری شهرداری ها برای جذب سرمایه گذار گردشگری
سیگما
ساخت هتل فرودگاه بین المللی امام خمینی

دولت بسته های حمایتی برای تسهیل در امور سرمایه گذاران تاسیسات گردشگری را فراهم کرده است. از این رو شهرداری ها و نهادهای مربوطه با همکاری بیشتر می توانند باعث جذب سرمایه گذار شوند.

"معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی"

به گزارش خبرگزاری ایرنا، سعید شیرکوند با بیان این مطلب، تاکید کرد: «دولت با ارائه بسته هایی از بخش خصوصی برای توسعه زیرساخت های گردشگری حمایت می کند که این امر نیازمند همکاری نهادهای مربوطه برای تسهیل امور سرمایه گذاری است.»

وی ادامه داد: «باید به دنبال جذب بخش خصوصی در توسعه زیرساخت های گردشگری باشیم، نه اینکه با ایجاد شرایطی باعث فرار سرمایه گذاران شویم. برهمین اساس، سرمایه گذاران تاسیسات گردشگری با پیشرفت فیزیکی 30 درصد در اولویت دریافت تسهیلات مالی قرار دارند.»

شیرکوند که در مراسم افتتاح هتلی در قم سخن می گفت، ضمن اشاره به رشد سرمایه گذاری تاسیسات گردشگری در این شهر، تصریح کرد: «تحول گسترده ای در تعداد واحدهای اقامتی و تفریحی قم صورت گرفته است که نسبت به دوره های قبل پیشرفت دارد.»

شیرکوند یادآور شد: «برای افزایش مدت زمان اقامت زائران در استان قم نیازمند توسعه اماکن اقامتی در این استان هستیم و به همین دلیل باید در این حوزه اقدامات خوبی صورت گیرد تا پاسخگوی نیاز زائران باشد.»

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
2 + 4 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1