21 فوریه 2024 - 16:32

سلطانی فر از کاخ نیاوران بازدید کرد

25 اوت 2016 - 10:30 dsfr.ir/8y72y

سلطانی فر از کاخ نیاوران بازدید کرد
روابط عمومی مجموعه فرهنگی - تاریخی نیاوران
بازدید سلطانی فر از مجموعه‎ کاخ نیاوران

معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی مجموعه فرهنگی - تاریخی نیاوران؛ مسعود سلطانی فر، معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همزمان با هفته دولت شامگاه سوم شهریورماه 95 از این مجموعه دیدن کرده و از نزدیک در جریان فعالیت های عمرانی در حال اجرا در مجموعه قرار گرفت.

معاون رییس جمهور در این بازدید از روند بهسازی و مرمت کاشیکاری های محوطه، فضاهای مشترک دانشگاه میراث و مجموعه نیاوران، گلخانه ها، محوطه ضلع جنوبی و بنای کاخ صاحبقرانیه، استخر ضلع جنوبی و بنای کاخ اختصاصی نیاوران، باغ کتیبه ها، فضاهای دراختیار بهره برداران بخش خصوصی همچون زمین تنیس و کافی شاپ، برکه، سیستم آبیاری و مسیر قنات های مجموعه و غیره دیدن کرد.

وی در بازدید از فضاهای مختلف در جریان شرایط کلی و طرح ها و برنامه های آتی مجموعه قرار گرفت و پیشنهادات خود را نیز ارایه کرد که از آن جمله پیگیری طرح ایمن سازی استخر ضلع جنوبی کاخ اختصاصی نیاوران در اسرع وقت می باشد.

گفتنی است در این بازدید سید رحمت اله رئوف حنان، مدیر مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران معاون رئیس جمهور را همراهی کرده و شرح اقدامات مورد نیاز و طرح های عمرانی مجموعه و اولویت طرح ها جهت تامین بودجه مورد نیاز را برای رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بازگو کرد.

1