11 نوامبر 2019 - 23:21
مدیرعامل سازمان نظارت و مدیریت تاکسیرانی شهر تهران، عنوان کرد:

الکترونیکی شدن تابلو ایستگاه های تاکسی

23 اوت 2016 - 13:00 dsfr.ir/eh5pk

الکترونیکی شدن تابلو ایستگاه های تاکسی
tehranmiladtower.tehran.ir
ایستگاه تاکسی در برج میلاد تهران

مدیرعامل سازمان نظارت و مدیریت تاکسیرانی شهر تهران، از الکترونیکی شدن تابلو ایستگاه های تاکسی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی، میثم مظفر در اشاره به این نکته که بهره برداری از پایانه تاکسیرانی مترو زمزم در منطقه 17 قبل از بازگشایی مدارس انجام می شود، اظهار داشت: در بازدید از ایستگاه های تاکسی سطح منطقه و بررسی مشکلات تاکسی ها ابتدای خیابان قدرت پاکی در دستور کار قرار گرفت و با پایان بازدید میدانی، تیم نظارتی سازمان در سالن کنفرانس شهرداری منطقه حاضر شده و جلسه ای در این رابطه برگزار شد.

در آغاز این جلسه نوروزی معاون حمل و نقل منطقه به وسعت کم در عین تراکم بالای محدوده تحت پوشش خود اشاره داشت و گفت: مدهای حمل ونقل در این منطقه فعال شده است و با توجه به فعالیت ایستگاه های مترو و اتوبوس های تندرو در سطح و اطراف منطقه نیاز به بازنگری اساسی در خدمات رسانی تاکسی و اتوبوس احساس شد و لذا از سال گذشته با بازبینی که صورت گرفت یکسری خطوط را به دلیل هم پوشانی حذف و در کنار آن خطوط جدیدی پیش بینی و فعال کردیم وی در هم چنین از راه اندازی پایانه هوشمند در منطقه برای اولین بار در تهران خبر داد.

میثم مظفر در این جلسه مردم منطقه 17 را نجیب، مذهبی و پایبند به نظام دانست و خدمت به ایشان و فعالیت در دارالشهدای تهران را شیرین برشمرد و گفت: با توجه به موقعیت فرامنطقه ای و بین المللی بازار مبل یافت آباد، پیشنهاد می شود تا یک خط از پایانه مترو زمزم به مقصد این مجموعه طراحی و فعال شود.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران هم چنین از شهردار منطقه درخواست کرد پهلوگاه، سرپناه و خط کشی مناسب برای ایجاد ایستگاه تاکسی تلفنی مقابل بازار مبل شماره 3 نصب شود تا با ابلاغ سازمان، یک شرکت خصوصی تاکسیرانی اقدام به خدمت رسانی به شهروندان در آن مجموعه کند.

مظفر با اشاره به وضعیت تاکسی ها در ابتدای خیابان قدرت پاکی، پیشنهاد داد زمین ابتدای این خیابان تملک و پایانه مشترک تاکسی و اتوبوس در آن ایجاد شود تا با تجمیع خطوط تاکسی اطراف در این پایانه، معضل چندساله سه راه آذری حل شده و انضباط ترافیکی مدنظر شهردار تهران ایجاد شود که این پیشنهاد مورد موافقت شهردار منطقه قرار گرفت.

وی با اشاره به بحث ساماندهی ایستگاه های تاکسی، سرپناه و خط کشی خاطرنشان کرد: نصب تابلو الکترونیک برای ایستگاه های تاکسی در آینده نزدیک صورت عملی به خود خواهد گرفت.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1 + 0 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1