21 فوریه 2024 - 14:44

تهرانگردی پزشکان به مناسب زادروز حکیم ابوعلی سینا

22 اوت 2016 - 14:00 dsfr.ir/r92bk

تهرانگردی پزشکان به مناسب زادروز حکیم ابوعلی سینا
danamotor.ir
مجسمه حکیم بوعلی سینا در تاجیکستان

مدیرکل میراث فرهنگی استان تهران از برگزاری تهرانگردی پزشکان به مناسب زادروز حکیم ابوعلی سینا، زکریای رازی و روز پزشک در نیمه اول شهریور ماه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی میراث فرهنگی استان تهران، رجبعلی خسروآبادی توجه به مشاهیر علم پزشکی در کنار قدردانی از جامعه پزشکان را هدف از برگزاری این گشت نیمروزه عنوان کرد و افزود: شهرت پزشکان بزرگ ایرانی فرصت بزرگی است در توسعه گردشگری سلامت و با بهره مندی از اعتبار جهانی که مشاهیر علم پزشکی در طول تاریخ به ایران داده اند می توان گردشگران خارجی بسیاری را ترغیب به درمان در ایران کرد.

مدیرکل میراث فرهنگی استان تهران هزینه درمان، کیفیت بالای تجهیزات بیمارستانی و مهارت پزشکان پایتخت را در مقایسه با سایر کشورهای همسایه از ظرفیت های کمتر پرداخته شده در حوزه گردشگری سلامت دانست و تاکید کرد: به زودی نشست تخصصی با حضور مدیران دفاتر خدمات مسافرتی برای معرفی ظرفیت های گردشگری پزشکی پایتخت برگزار می شود.

خسروآبادی افزود: تهرانگردی پزشکان با مشارکت اداره سلامت شهرداری منطقه 6 برگزار می شود و پزشگان به همراه خانواده خود از مجموعه جهانی کاخ گلستان، موزه ملی، موزه آبگینه بازدید خواهند کرد.

1