امضای تفاهمنامه همکاری بین مؤسسه آموزش عالی سازمان میراث فرهنگی با دانشکده گردشگری

16 اوت 2016 - 15:30 dsfr.ir/an72p

امضای تفاهمنامه همکاری بین مؤسسه آموزش عالی سازمان میراث فرهنگی با دانشکده گردشگری
میراث آریا
امضای تفاهم نامه بین مؤسسه آموزش عالی علمی-کاربردی میراث فرهنگی و دانشکده گردشگری انگلیسی نیکوزیا

تفاهمنامه همکاری بین مؤسسه آموزش عالی سازمان با دانشکده گردشگری نیکوزیا و دانشکده گردشگری دانشگاه مدیترانه منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی مؤسسه آموزش عالی علمی-کاربردی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری این تفاهمنامه شامل 9 ماده و یک ضمیمه با نظارت اداره کل دفتر بین الملل سازمان در محل موسسه آموزش عالی سازمان به امضای دکتر شهرود امیرانتخابی رئیس مؤسسه آموزش عالی و حسین قاسمی تنگه علیا نماینده دانشکده گردشگری انگلیسی نیکوزیا (BUN) و لادن جعفری تهرانی، مدیرکل دفتر امور بین الملل سازمان رسید.

امیرانتخابی هدف از انعقاد این تفاهمنامه را تقویت و توسعه آموزش های گردشگری در کشور دانست و گفت: امیدوارم این تفاهمنامه بتواند در عمل به نفع آموزای گردشگری در کشور باشد؛ چرا که اساسا به لحاظ محتوایی و ادبیات در حوزه گردشگری کاستی هایی وجود دارد که این گونه تفاهمنامه ها می تواند از نظر استفاده از تجارب کشورهای موفق برای ما مفید باشد. توسعه و برگزاری دوره های کوتاه مدت به صورت مشترک در داخل ایران با همکاری اساتید دانشکده گردشگری نیکوزیا از دیگر اهداف امضاء این تفاهم ذکر شد.

در ادامه حسین قاسمی نماینده دانشکده گردشگری انگلیسی نیکوزیا آمادگی دانشکده گردشگری نیکوزیا ارائه خدماتی چون استفاده دانشجویان و اساتید ایرانی از کتابخانه دیجیتال و منابع به روز و آماده سازی و سازماندهی روای ارزیابی و کمک در تدوین سرفصل دروس تخصصی مربوط به گردشگری را از جمله تعهداتی دانست که در قالب تفاهمنامه می تواند به این مهم دست یافت.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1 + 12 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1