یک کارشناس هوایی

ریشه مشکلات صنعت هوایی درونی نیست

15 اوت 2016 - 14:30 dsfr.ir/sg3ia

ریشه مشکلات صنعت هوایی درونی نیست
airliners.net
هواپیمای ایرباس A320

مشکلات صنعت هوایی کشور تنها از درون صنعت ریشه نیافته است و عوامل بیرونی تاثیر بسیاری برای افزایش مشکلات این صنعت داشته است.

فرشید ارباب، کارشناس هوایی با اعلام این نظر، در گفت و گو با خبرنگار تین نیوز درباره وجود مشکلات در صنعت هوایی گفت: تمامى مشکلات موجود در صنعت هوایی تنها به درون آن بر نمى گردد، همه ی اينها اجتماع کوچک ترى از يک اجتماع بزرگ ترى هستند که خود با مشکلات عديده اى دست به گريبانند.

وی در همین رابطه ادامه داد: قطعا فرهنگ حاکم بر کل جامعه تأثير شايانى در زير مجموعه هاى خود دارد، مگر ممکن است وضعیت در بيرون صنعت زياد خوب نباشد آنگاه متوقع باشيم که درون صنعت به معناى گسترده، همه چيز درست و سر جايش باشد.

این کارشناس هوایی معتقد است، بايد يک قدم به عقب برگرديم و ببينيم بيرون سازمان چه خبر است و بعد آنگاه با واقعيت هاى موجود به ديد منطقى نگاه کنيم و با نيت اصلاح پيشنهادات لازمه ارائه شود.

ارباب می افزاید، درد صنعت هوایی کشور با درد جامعه عجين شده، نمی توان صنعت را تافته ی جدابافته از جامعه دانست يا جزيره اى خودمختار که قادر باشد تمامى تصميمات را خود و البته با خِرد و با استفاده از نيروهاى متخصص بگيرد.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
12 + 6 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1