17 آوریل 2024 - 01:34

امضای تفاهم نامه برای بهبود خدمات ارتباطی گردشگران

15 اوت 2016 - 11:30 dsfr.ir/ih2py

امضای تفاهم نامه برای بهبود خدمات ارتباطی گردشگران
میراث آریا
تفاهم نامه سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و شرکت ایرانسل

در راستای ارائه خدمات ویژه گردشگری برای گردشگران داخلی و خارجی تفاهم نامه ای بین سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با شرکت ایرانسل به امضا رسید.

به گزارش روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، تفاهم نامه ای در راستای ارائه خدمات ویژه گردشگری برای گردشگران داخلی و خارجی، ارائه خدمات ارزش افزوده به گردشگران و سایر کاربران بر بسترهای طرف اول، خدمات سازمانی و زیرساخت های فنی و ارتقای پوشش شبکه بین سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با شرکت ایرانسل در 3 ماده تهیه و تنظیم شد و به امضا رسید.

در مراسم امضای این تفاهم نامه، رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با اشاره به اینکه ساماندهی مکانی و زمانی سفرهای داخلی یکی از برنامه های مهم سازمان متبوعش است، خاطرنشان کرد: «در این راستا معرفی و اطلاع رسانی در باره زیرساخت های موجود، اهمیت قابل توجهی دارد.»

به گفته سلطانی فر، تمامی دستگاه ها و وزارتخانه ها با سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همکاری و همگرایی دارند و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از این قاعده مستثنی نیست.

وی همچنین ابراز امیدواری کرد که با این فعالیت ها و همکاری ها، هر روز شاهد ارائه سرویس های ارتباطی بهتری به گردشگران باشیم.

در همین حال، معاون حقوقی، امور دولت و مجلس وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در این مراسم گفت: «صنعت «IT» می تواند نقش بسزایی در توسعه گردشگری کشور داشته باشد.» مرتضی براری تاکید کرد: «استفاده از شبکه ها و سرویس های ارتباطی بیشتر، موجب چندبرابر شدن اقتصاد گردشگری می شود.»

1