21 فوریه 2024 - 14:49
شهردار منطقه 7 مشهد:

مالک هتل قصر 15 سال به تعهدات خود عمل نکرده است

14 اوت 2016 - 09:50 dsfr.ir/2x0d3

مالک هتل قصر 15 سال به تعهدات خود عمل نکرده است
hotelghasr.com
هتل بین المللی قصر مشهد

شهردار منطقه 7 مشهد در تشریح دلایل پلمپ ساختمان هتل بین المللی قصر به جزئیاتی اشاره داشت که در صورت صحت می توان گفت اقدام شهرداری کاملا قانونی و صحیح بوده است.

به گزارش پایگاه خبری هتل جار، شهردار منطقه 7 مشهد در تشریح دلایل پلمپ ساختمان هتل بین المللی قصر، اظهار داشت: مالک هتل از سال 1380 تعهداتی را برای تامین پارکینگ هتل داده که تا به امروز به هیچ یک از این تعهدات عمل نکرده است.

علیرضا عصمت پور اظهار داشت: مالک هتل از سال 1380 تاکنون همواری تعهداتی را مبنی بر تامین پارکینگ در محل و یا در فاصله 100 متری از ساختمان هتل داده است که در طول این مدت به هیچ یک از تعهدات خود عمل نکرده است.

وی گفت: در تیرماه سال 1389، شهرداری طی اخطاریه ای به مالک ساختمان هتل قصر، خواستار اجرای تعهد شد؛ طبق این تعهدنامه، مالک به شهرداری اجازه داد در صورت عدم اجرای تعهد و عدم تامین کسری پارکینگ، شهرداری می تواند بدون تشریفات قانونی نسبت به پلمپ کل ساختمان تا زمان تایید و تحویل توقفگاه مورد نیاز اقدام کند.

عصمت پور ابراز داشت: مالک هتل قصر طی 15 سال اخیر با فرافکنی تعهدات خود را زیر پا گذاشته و به رغم این سابقه مکتوب تاکنون نه تنها نسبت به اجرای تعهد خود عمل نکرده بلکه اقدام به انجام برخی تخلفات دیگر نیز کرده است. برای مثال: در تخلف دیگری از سوی این هتل، رستوران آن دیروز به صورت غیرقانونی فک پلمپ شد.

وی در پایان گفت: با وجود تبدیل تعهد این مجموعه به جریمه، هنوز هیچ اهتمامی از سوی مسئولان هتل قصر الماس به این موضوع نشده و به همین منظور شهرداری مشهد روز پنجشنبه و در پی اخطارهای مکرر بخش اجرائیات، اقدام به پلمپ رستوران و واحد اداری این هتل کرد.

1