22 ژوئن 2024 - 23:39

هتل بین المللی قصر پلمپ شد

14 اوت 2016 - 09:30 dsfr.ir/k27ei

هتل بین المللی قصر پلمپ شد
mashhadtour.net
هتل بین المللی قصر مشهد

هتل بین المللی قصر مشهد در حالی روز پنج شنبه توسط ماموران شهرداری پلمپ شد که به گفته رئیس اتحادیه هتلداران خراسان رضوی این اقدام در حضور میهمانان داخلی و خارجی هتل صورت گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری هتل جار، رئیس اتحادیه هتلداران خراسان رضوی ضمن تائید خبر پلمپ هتل بین المللی قصر توسط ماموران شهرداری مشهد، افزود: در حالی که این هتل در سال 1372 پایان کار خود را دریافت کرده است اما شهرداری مشهد نسبت به پارکینگ هتل ایراد گرفته و با این بهانه هتل پلمب شده است.

محمد قانعی در خصوص جزئیات این خبر اظهار داشت: دیروز ظهر از شهرداری مشهد مراجعه کردند و عنوان کردند هتل قصر مشهد بدهی پارکینگ دارد و البته قرار بود مذاکره شود تا این بدهی پرداخت شود. ماموران شهرداری عنوان کرده بودند باید 3.5 میلیارد تومان به حساب واریز کنید تا از پلمب جلوگیری شود.

قانعی گفت: ماموران شهرداری در حضور ميهمانان داخلی و خارجی اقدام به پلمب رستوران کردند و برای پلمب اتاق ها نیز با مقاومت ميهمانان مواجه شدند و با یک روش غیراخلاقی و غیرحرفه ای این اقدام صورت گرفت.

وی گفت: شهرداری ممکن است مطالباتی داشته باشد اما یک مکان عمومی چرا باید در این ایام پلمب شود و این روش برای آن به کار گرفته شود؟ هتل دارای 430 نفر پرسنل است و در حال حاضر رستوران و دفاتر اداری هتل و بخش مدیریت پلمب شده و قرار است روز شنبه برای پلمب تمام هتل مراجعه کنند.

1