28 ژانویه 2020 - 22:24
با ورود کامیون به محور ریلی شمال اتفاق افتاد:

30 نفر زخمی در برخورد ريل باس مسافری با كاميون

22 ژوئیه 2016 - 16:00 dsfr.ir/9i5l3

30 نفر زخمی در برخورد ريل باس مسافری با كاميون
تین نیوز
تصاوف کامیون با قطار در راه آهن شمال

در پی ورود یک دستگاه کامیون به روی ریل راه آهن در محور شمال، ریل باس مسافری با آن برخورد کرد و تعدادی از مسافران دچار آسیب سطحی شدند.

به گزارش تین نیوز، صبح امروز با وارد شدن یک دستگاه کامیون حامل بار به حریم راه آهن و ورود آن به ریل، موجب برخورد ریل باس مسافری با آن در محدوده گلوگاه محور شمال شد.

روابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه ای اعلام کرد که این اتفاق منجر به آسیب لکوموتیوران و راننده کامیون و همچنین آسیب سطحی تعداد اندکی از مسافران شد.

پیرو این سانحه راننده و لکوموتیوران به بیمارستان منتقل و مسافرانی که دچار آسیب سطحی شده بودند به صورت سرپایی مداوا شدند.

در حال حاضر ریل باس از روی خط جا به جا شده و محور شمال باز است و تردد کلیه قطارها طبق برنامه صورت می گیرد.

به گفته مدیرکل راه آهن شمال، حال عمومی تمامی 150 مسافر قطار پل سفید گرگان که با کامیون برخورد کرده اند خوب است.

یوسف گران پاشا در رابطه با چگونگی بروز این سانحه گفت: راننده کامیون در مسیر غیرمجاز و با سرعت بالا در حال صحبت با تلفن همراه به قطار توجه نکرده و سانحه رخ داده است.

او همچنین با بیان اینکه خوشبختانه این سانحه تلفات جانی در پی نداشته است، گفت: راننده کامیون، لکوموتیوران و همچنین کمک آن زخمی شدند که به بیمارستان بهشر انتقال یافتند.

به گفته گران پاشا، راننده کامیون به دلیل جراحت بیشتر به بیمارستان امام ساری انتقال داده شد.

اطلاعات منتشر شده در رسانه های مجازی نیز حاکی از آن است که در اثر این سانحه 30 نفر مصدوم شدند که به بیمارستان هایی در بهشهر و ثامن الائمه گلوگاه انتقال یافتند.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
6 + 4 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1