28 ژانویه 2022 - 01:00
معاون گردشگری کشور:

آژانس های اعزام گردشگر به ترکیه متخلف محسوب می شوند

20 ژوئیه 2016 - 14:30 dsfr.ir/6874e

یک آژانس مسافرتی - عکس تزئینی است.

در پی حوادث و ناامنی های اخیر در ترکیه، ممنوعیت ثبت نام و اعزام گردشگر به این کشور توسط دفاتر خدمات مسافرتی اعمال و هرگونه اقدام برخلاف این سیاست ابلاغی تخلف محسوب می شود.

"معاون گردشگری کشور"

به گزارش معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، مرتضی رحمانی موحد با تاکید دوباره بر ممنوعیت ثبت نام و اعزام گردشگر به ترکیه، از برخورد قانونی با دفاتر مسافرتی متخلف خبر داد.

وی افزود: با توجه به اینکه شرایط برقراری تورهای گردشگری با ترکیه به حالت عادی برنگشته است، ممنوعیت ثبت نام و اعزام تورهای گردشگری به مقصد ترکیه همچنان تا عادی شدن اوضاع به قوت خود باقی است.

وی ادامه داد: سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به منظور امنیت و آسایش هموطنان، هر گونه اقدام برخلاف این سیاست ابلاغی از سوی دفاتر خدمات مسافرتی را تخلف محسوب کرده و برابر مقررات برخورد خواهد کرد.

معاون گردشگری اضافه کرد: ادارات کل استانی سازمان میراث فرهنگی موظف هستند به صورت مستمر نظارت جدی و دقیق نسبت به عملکرد دفاتر داشته و در صورت ثبت تخلف اقدام فوری به عمل آورند.

دیدگاه ها

  • ناشناس 20 ژوئیه 2016 - 18:58

    غیر از ناامنی ، مامورین گستاخ ترکیه به ایرانیان توهین می کنند و از اسرائیل و روسیه و ... منت می کشند تا چند توریست بفرستند در حالی که توریست های ایرانی به خاطر خرید لباس و ... چند برابر سایر توریست ها خرج می کنند و باید ترکیه منت آنها را بکشد و باید اتوبوس و هواپیما ممنوع شود تا ترکیه از گردشگران ایرانی عذر خواهی کند و مامورین بی ادب و گستاخ را تادیب و محاکمه نماید و اعلام نماید و حتی احتمال تعرض مثل فرودگاه جده هم از مردم شنیده می شود

1