انتقاد نماینده مشگین شهر از ارایه آمار غیرواقعی از گردشگران

10 ژوئیه 2016 - 10:00 dsfr.ir/fm2ur

انتقاد نماینده مشگین شهر از ارایه آمار غیرواقعی از گردشگران
میثم رودکی - دنیای سفر
سبلان یکی از جاذبه های گردشگری مهم شهرستان مشگین شهر

نماینده مردم مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی از ارایه آمار نادرست مربوط به تعداد گردشگران و مسافران وارده به مناطق مختلف استان اردبیل در تعطیلات عید سعید فطر انتقاد کرد.

ولی ملکی روز شنبه در بازدید از اماکن گردشگری شهرستان مشگین شهر به خبرنگار ایرنا گفت: در حالی که در تعطیلات عید فطر شهرستان مشگین شهر پذیرای بیش ترین تعداد مسافران و گردشگران ورودی به استان اردبیل بود اما مراجع مربوطه باز در ارایه آمار واقعی بی توجهی کرده اند.

او پراکندگی اماکن و مناطق گردشگری در شهرستان مشگین شهر را از ویژگی های حوزه گردشگری این شهرستان بیان کرد و افزود: این ویژگی موجب تمرکززدایی مسافران در یک منطقه خاص شد.

او اظهار کرد: در تعطیلات عید فطر تمام مناطق گردشگری این شهرستان از جمله آب های گرم شابیل، قوتورسویی، موئیل، قینرجه، وله زیر، پل معلق، پارک جنگلی، حاتم مشه سی، شهر یری، مجموعه شیخ حیدر، قلعه های تاریخی، قله سبلان و ده ها تفرجگاه دیگر مملو از مسافران بود.

وی افزود: آمار نادرست مسافران ورودی به شهرستان مشگین شهر در حالی اعلام شده که به اذعان دکتر خدابخش استاندار اردبیل بیش ترین تعداد مسافران وارده به استان اردبیل مربوط به شهرستان مشگین شهر بوده است.

نماینده مردم مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در جوامع امروزی آمار به عنوان پایه و اساس برنامه ریزی محسوب می شود و برنامه ریزی دقیق نیز زمینه ساز توسعه پایدار با مدیریت کارآمد است خواستار دقت بیشتر مسوولان مربوطه در ارایه آمارهای واقعی شد.

شهرستان مشگین شهر در 90 کیلومتری شمال غربی اردبیل قرار دارد.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
6 + 1 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1