مدیرکل عتبات سازمان حج:

ظرفیت اعزام به عتبات 1.5 میلیون نفر می شود

5 ژوئیه 2016 - 10:30 dsfr.ir/sf9lw

ظرفیت اعزام به عتبات 1.5 میلیون نفر می شود
yjc.ir
در مرز مهران مسافران ایرانی راهی عراق می شوند

مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت گفت: بنا داریم تا امسال تعداد زائران کشورمان به 1.5 میلیون نفر برسد.

محسن نظافتی در جمع خبرنگاران درباره آخرین برنامه های سازمان متبوعش در سال 95 گفت: در سال گذشته بیش از 600 هزار نفر از طریق کاروان های سازمان حج و زیارت به عتبات عالیات اعزام شدند که قصد داریم این ظرفیت تا دو برابر و بیشتر از آن افزایش پیدا کند.

وی ادامه داد: افزایش اعزام زائران عتبات عالیات به 1.5 میلیون نفر جزو اهداف امسال سازمان حج و زیارت خواهد بود و به همین منظور تمهیدات لازم از بابت هتل ها و سایر امکانات اندیشیده شده است.

مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت در خصوص اعزام زائران در ماه مبارک رمضان نیز اظهار کرد: امسال در ماه مبارک رمضان زائران در قالب بسته های سفری 7، 14 و 22 روزه به این سفر اعزام شده اند و تمامی تمهیدات برای رفاه حال آنان اندیشیده شده است.

نظافتی خاطرنشان کرد: امسال با توجه به افزایش تعداد روزها برای زائران عتبات عالیات کاهش 15 درصدی قیمت ها را نیز اعمال کردیم؛ البته برنامه های مناسبی هم برای شب های قدر در نظر گرفته شد که با رضایت زائران همراه بود.

وی در زمینه سفر زائران برای اربعین حسینی (ع) در سال 95 نیز اظهار کرد: برنامه ریزی های لازم برای هرچه بهتر و باشکوه تر برگزار شدن این مراسم معنوی در حال انجام است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
6 + 2 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1