15 اکتبر 2019 - 11:57

خستگی و خواب آلودگی بیشترین عامل تصادفات استان تهران

4 ژوئیه 2016 - 16:00 dsfr.ir/il97p

خستگی و خواب آلودگی بیشترین عامل تصادفات استان تهران
hidoctor.ir
خواب آلودگی هنگام رانندگی

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران در آستانه شروع سفرهای تابستانی (15 تیر الی 3 مهر ماه) و همچنین آغاز سفرهای عید فطر، کاربران جاده ای پایتخت را به رعایت بیشتر قوانین رانندگی فراخواند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان تهران، محمدنادر محمدزاده مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران با اعلام این خبر گفت: کاربران جاده ای استان تهران با توجه به گرمای شدید هوا و شرایط روزه داری به خصوص در مسیرهای آزادراهی مثل آزادراه های تهران-قم و تهران-ساوه که گزارشات تصادفات خواب آلودگی در آن ها بالا بوده است، با دقت و تمرکز بیشتری رانندگی کنند.

وی در ادامه گفت: با وجود گذشت چهارماه از سال جدید هنوز یک ریال بودجه به اداره کل راه و شهرسازی استان تهران تزریق نشده است، اما راهداری و حفظ جان هموطنان خط قرمز ما تلقی می شود و راهداران استان تهران طی تعامل با پاسگاه های پلیس راه شرق و غرب استان تهران تمام تلاش خود را برای ایمنی سفر هموطنان به کار خواهند بست.

ذکریا صفرزاده مدیر راهداری استان تهران نیز از اجرای دور جدید خط کشی ها، اجرای روشنایی در محور هراز و فیروزکوه و لکه گیری و روکش آسفالت خبر داد و گفت: پس از آنالیز تصادفات استان تهران، راهکارها و تمهیداتی برای کاهش تصادفات تابستانی در نظر گرفته شده که به تدریج عملیاتی خواهد شد.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
4 + 3 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1