29 ژانویه 2020 - 00:13

پرواز مشهد - کیش از 22 تیرماه در فرودگاه همدان

3 ژوئیه 2016 - 17:00 dsfr.ir/ti73m

پرواز مشهد - کیش از 22 تیرماه در فرودگاه همدان
hamedan.airport.ir
فرودگاه همدان

معاون امور عمرانی استاندار با اعلام اینکه پرواز مشهد - کیش در روز 22 تیرماه از فرودگاه همدان برقرار خواهد شد، گفت: برقراری این پرواز با همکاری شرکت «علیصدر مهر» صورت گرفته است.

به گزارش تین نیوز، محمودرضا عراقی در دیدار از ستاد اجرایی خدمات سفر استان همدان در استانداری، اظهار کرد: با توجه به تشکیل چندساله ستاد خدمات سفر در استان همه ادارات مختلف به وظیفه خود در خصوص هماهنگی خدمات سفر در تعطیلات تابستان واقف و آگاه هستند.

وی با بیان اینکه پاکسازی ورودی شهرهای استان و نصب علائم راهنمایی و رانندگی برای مسافران با هدف کاهش تصادفات در ورودی های استان در تعطیلات عید فطر و ایام تابستان حائز اهمیت است عنوان کرد: نظارت بر پارک های تفریحی با همکاری شهرداری و نیروی انتظامی در بحث تأمین امنیت مسافران و نظافت سرویس های بهداشتی عمومی باید مورد کنترل و نظارت ویژه قرار گیرد.

وی با بیان اینکه در افزایش سوخت جایگاه های عرضه سوخت شرکت فناوری نفتی باید نظارت کاملی در ایام تعطیلات تابستانی داشته باشد، تصریح کرد: در سرریز جمعیت مسافرانی که وارد استان می شوند، شهرهای اطراف همدان همچون بهار، مریانج و جورقان آمادگی لازم را برای پذیرش مسافران تابستانی داشته باشند.

عراقی در خصوص راه اندازی سامانه ارتباط مردمی به وسیله اتاق اصناف در همدان تأکید کرد: رویکرد و هدف از این کار این است که در آینده کار مردم به دست خود مردم انجام شود تا یک خودکنترلی خوب توسط خود شهروندان رخ دهد که این کار از طریق صدا و سیما و ارسال پیامک باید اطلاع رسانی شود.

وی با اظهار به اینکه در اوج ورود مسافران به همدان وجود خانه مسافرها می تواند کمک حال خوبی برای اسکان باشد گفت: در این میان نظارت و شناسنامه دار کردن این خانه مسافرها لازم است.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه همدان، معاون امور عمرانی استاندار همدان با بیان اینکه پروازهای مشهد - کیش از 22 تیرماه در فرودگاه همدان با همکاری شرکت علیصدر مهر دوباره برقرار می شود، افزود: وظیفه دولت ایجاد زیرساخت فرودگاه هاست، اما رونق پرواز بستگی به تعامل بین عرضه و تقاضا دارد و اینکه هیچ دلیل خاصی ندارد با نبود مسافر، بخش خصوصی در این میان دچار خسارت و زیان شود.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
17 + 3 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1