1 ژوئن 2020 - 00:06
رضا بدیعی فرد خبر داد:

صدور مجوز برای برقراری پرواز شیراز - دبی

1 ژوئیه 2016 - 17:00 dsfr.ir/ax3wi

صدور مجوز برای برقراری پرواز شیراز - دبی
shiraz1400.ir
فرودگاه بین المللی شیراز

سازمان هواپیمایی کشوری مجوز راه اندازی پرواز شیراز - دوبی را به شرکت هواپیمایی ماهان اعطا کرد.

"مدیرکل فرودگاه های استان فارس"

به گزارش خبرگزاری ایرنا؛ رضا بدیعی فرد گفت: بر اساس مجوز صادر شده، این شرکت هواپیمایی در هفته سه پرواز رفت و برگشت در مسیر یاد شده خواهد داشت.

وی گفت: آخرین مجوز پرواز بین المللی از فرودگاه بین المللی شهید آیت الله دستغیب شیراز، راه اندازی پرواز رفت و برگشت در مسیر شیراز - تفلیس (گرجستان) توسط شرکت هواپیمایی جورجیاست که از هفته های گذشته آغاز شده است. هم اینک شاهد یک پرواز رفت و برگشت در این مسیر در هفته هستیم که در آینده تا سه پرواز در هفته افزایش خواهد یافت.

مدیرکل فرودگاه های استان فارس در پاسخ به پرسشی درباره اعلام شرکت کیش ایر مبنی بر از سرگیری پرواز شیراز - مسقط (عمان) گفت: تاکنون مجوزی در این باره از سوی سازمان هواپیمایی کشوری برای ما ارسال نشده است.

بدیعی فرد همچنین درباره اعلام سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس مبنی بر راه اندازی حمل هوایی بار (کارگو) از خرداد 95 از مبدا شیراز به مقصد کشورهای حوزه خلیج فارس، اظهار کرد: ممکن است در این زمینه مذاکراتی میان شرکت های هواپیمایی صورت گرفته باشد اما ما زمانی می توانیم چنین پروازی را تایید کنیم که مجوز آن از سوی سازمان هواپیمایی کشوری صادر شده باشد.

علی همتی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس؛ اردیبهشت 95 اعلام کرده بود که از خرداد امسال پروازهای حمل هوایی بار از شیراز به مقصد کشورهای حوزه خلیج فارس با هدف افزایش صادرات محصولات استان راه اندازی می شود.

منابع خبری پیش از این به نقل از محمدتقی جدیدی سرپرست شرکت هواپیمایی کیش نیز گزارش داده بودند که پرواز این شرکت در مسیر شیراز - مسقط - شیراز از سر گرفته شده است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
7 + 5 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1